Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 11.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема а аз си мислех,че съм задръстен...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано24.04.03 23:05



"...не е НОРМАЛНО фен на Флойд да НЕ ги харесва.Това е все едно да си фен на Depeche и да не харесваш The Cure....Или пък да си фен на U2,a INXS да са ти противни!?!?!?! "
(край на цитатът ти)

"How can you have any pudding
if you don't eat your meat?"

(и понеже може и да не вденеш, затънал в "елитарните си възвишени разбирания", ей ти и превод: "Как ще ядеш торта ако не си си изял яденето?")

копеуе, вервах, че съм задръстен и кон скапаци, ама вече съм оптимист за себе си
ако от цялата работа не си разбрал нищо... е, никой не може да ти помогне, ако и Мен не разбра...

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: Не е за анонимния:))нови [re: VlOLATOR]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано24.04.03 23:17



кой на кого е интересен не можеш да определяш ти
жалко, че се слагаш сред хората, които слушат качествена музика
но най-малко заради теб бих си изхвърлил касетките и дисковете
но иначе се радвам, че все пак има 12-годишни запознати и с друга музика освен с Пишо Памара и Ритни Сбриърс
мислех да сложа точка на мненията си тук след твоето, ама понеже все такъв ухилен и изтощен се връщам от работа, та ми се рови в скандала!!!:)))))

лошото е, че доскучаваш без да си извадиш главата от задника
извадия, за малко поне, огледай се
кажи нещо ново... и адекватно ако може... :)))))

(иначе си много сладък като се нервираш , имаш ли си и камшик?)

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: и аз си мислех,че си задръстен...нови [re: Дaмянckи]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано25.04.03 10:54



оооо,не бързай да се радваш......задръстен си си!...а цитирайки недоразумения като "Хиподил" не ставаш по-малко задръстен!
Логиката,който търсиш съпоставяйки моя пример с примера за "яденето и тортата" е ПЛИТКА!..в твоя пример става въпрос за някаква последоварелност на ДЕЙСТВИЯ...........докато в моя става въпрос за последователност в ЧУВСТВА,ЕМОЦИИ,ВКУС!!!!.....за да вденеш,ще ти го кажа в твоята стилистика-"ДА ОБИЧАШ ЕДНОВРЕМЕННО ТОРТАТА СЪС ГЛАЗУРА ОТ БЯЛ ШОКОЛАД,НО ДА Я ОБИЧАШ И СЪС КАФЯВ"!!!!!!!!....това е правилната съпоставка,момченце......!!!
Така като ти виждам начина на писане и комуникация наистина имам чувството че не си от най-интелигентните!Но не се притеснявай,за всеки влак си има пътници!...А това с "камшика" как го измисли,бре човече.....гениално...ние тези лафове ги употребявахме като ученици!!!!Наистина бяхме оригинални.........
....айде престани да мърсиш името на Пинк Флойд с присъствието си и се завлечи в клубове подходящи за цинизмите ти......."Хиподил" ли,"Бичета" ли са"Мечета" ли са ,кви са не ги знам.....За това вече те посъветваха няколко човека-призовавам те и аз!..!!!!!....успех!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 25.04.03 11:06.



Тема Re: и аз си мислех,че си задръстен...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано25.04.03 18:20



Йеее! уби рибата. Цитирах само от Флойд, ако не правиш разлика м/у Хиподил и Флойд... превърнал си в идол едните, плюеш другите.
Относно т'ва чесъм тъп - ясно е, няма какво да го коментираме повече. А на тортата й добави и кетчуп... за разнообразие
Адски ме кефи, че си последователен във вкусове и чувства... накара ме да се замисля! :) А и какво лошо има да си ученик? Аз толкова много искам да съм пак в 7-ми клас... примерно. Обаче ти май си бил от най-най-отличните ученици?:) Сигурно си гордост за образователната системабил... чичо ;-)
Днес не мога да съм гадничък, за това моля те, ядосай се пак и си го изкарай тук, много е готинко

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема СТИГА!!!!!!!!!!!нови [re: VlOLATOR]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 21:19



Спрете бе!!! Казахме нещо!!! Отивайте в цлуб РОК и не ми се шляите пред очите ме дразните. Всички онези, които искат да пишат в ТОЗИ клуб за нещо друго от името му... :)
Ако сте толкова големи пичове (както казвате) уважете мнението на хората от клуба. Ако не го уважавате нямате проблеми... Знаете ли колко е готино да отидете НЯКЪДЕ и да убеждавате НЯКОЙ в НЕЩО!!! Говорете си ако искате за Мерилиън... аз не го одобрявам. Не зачитайте моето мнение - аз няма да зачитам вашето.

P.S. Ако много искате да си говорите - говорете с ДИР.БГ да направят ваш клуб Мерилиън. Айде чао!!!



Тема Re: Marillionнови [re: alanin]  
Автор KillerQueen (Rock Monster)
Публикувано26.04.03 12:04



koia e tazi grupa nikoga ne sqm iA 4uvala niakoi 6te mi kaje li ne6to za neia

Give A Peace Chance


Тема Re: СТИГА!!!!!!!!!!!нови [re: Aнoнимeн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано26.04.03 16:18



ти пък кой си



Тема Re: Marillionнови [re: KillerQueen]  
Авторcloser (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 23:24



Nai velikata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.