Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 11.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Айде пак за видеото ;-)нови  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано21.08.02 15:07



След доста бурните и приповдигнати разисквания на In The Flesh (които всъщност не ми стана ясно що са толкова бурни и приповдигнати след като изгледах тоз концерт :-), ми се ще да питам дали Delicate Sound of Thunder е издаван на видео?


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Айде пак за видеото ;-)нови [re: Vladi]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано21.08.02 20:27



Да, имам го на видеокасета, малко трудно се четат надписите накрая, но май, че има някакъв номер за идентификация - ID6486СВ

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Айде пак за видеото ;-)нови [re: Vladi]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано22.08.02 05:17



Izdavan e. Dosta po-dobre ot Pulse, no....
Shtom ne ti haresva In the Flesh (hora razni, vkusove syshto), tyrsi si Live at Pompei, ako go nyamash. Klasi nad Delicate Sounds i Pulse.



Тема Eto ti i nomer...нови [re: Vladi]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано22.08.02 05:22



US izdanieto na CBS ot 1989 ima nomer 24V-49019. Format NTSC obache...



Тема Re: Айде пак за видеото ;-)нови [re: lron_Man]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано22.08.02 10:13



Помпея го имам вече, ама клипчетата дето се мотаят из data.bg и по скромното ми мнение няма база на която да бъде сравняван с PULSE, че да се каже "Класи над..." :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Nyakoj posyvetva da ne se gleda Floyd..нови [re: Vladi]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано22.08.02 10:47



..na rip-nati videota i beshe mnogo prav.
Live at Pompei e naj-dobroto oficialno video na Pink Floyd, spored mene. Drugo mnogo dobro neshto e filma the Wall.

In the Flesh na Wateres e druga rabota..To tryabva da se gleda na originalno Video ili DVD. Rip-natite klipcheta motaeshti se tuk i tam ne davat i naj-malka predstava. In the Flesh e izpylnenie na jivo na vsichko naj-dobro na Pink Floyd, no poglednato ot druga gledna tochka. V nego ima neshto novo i originalno..

Pulse i Delicate Sounds sa dobri videota, prosto zashtoto sa na naj-dobrata grupa. Za syjalenie tam vsicko e mnogo skovano i statichno, osobeno v Pulse, zashtoto showto e podchineno na lazerni efecti. No ako chovek haresva takiva svetlinni efekti - Pulse e vyrha. Ne e samo moe mnenie, che vyprosnite dve show-ta sa dobri, no pod standarta na Pink Floyd.

A Delicate Sounds e po-dobro ot Pulse, ako i samo zashtoto te sa 7-8 godini po-mladi...



Тема Re: Nyakoj posyvetva da ne se gleda Floyd..нови [re: lron_Man]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано22.08.02 15:49



гледна точка... In The Flesh е едно от най-сухите концертни неща, които съм гледал... гледна точка...
За Помпея - изпълненията там наистина са изключителни, но като видео е пълен шит - по-точно скучно, за разлика от The Wall примерно, който е меко казано впечатляващ ;-)
И в тоя ред на мисли просто не виждам нищичко ново в In The Flesh... да не говоря за жалкото маршируване на Уотърс, което не може да стъпи на малкия пръст на Гелдоф...
А пък PULSE... за него няма да говоря, щото тука доста неща се писаха по темата и виждам че няма особен смисъл ;-))


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема btw. [re: lron_Man]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано22.08.02 15:52



най-добрата група за мен беше и си остава Judas Priest, тъй че и тая гледна точка е прекалено субективна ;-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Vsichko e subektivno Vladiнови [re: Vladi]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано23.08.02 01:46



Vypros na vkus i gledna tochka. Nito ti shte ubedish mene nito az tebe.

Ama za Judas da proshtavash. Black Sabbath sa po-dobri v janra



Тема Prav si Vladi!нови [re: Vladi]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано23.08.02 02:13



Za videoto e vajno neshto da miga i svyatka tam.

The Wall e film (shvashtash li razlikata s drugi citirani videota?), makar i proval na Alan Parker, no spasen samo ot muzikata na Pink Floyd..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.