Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 19.04.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Pink Floyd fanove!нови  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано24.07.02 03:38



Ya se sybudete! Roger Waters pravi strahoten tour - In the Flash. Play listata mu e izkluchitelna. Vsichko naj-dobro na Floyd do Final Cut vkluchitelno i ot samostoyatelnite mu albumi Pros and Cons...and Amused to Death. Vsichko e podneseno mnogo originalno. Izkluchitelni sa izpylneniyata na Mother, Dogs i osobeno vyrha na koncerta Comfortably Numb. Za razlika ot skuchnite do smyrt Delicate Sounds of Tunder i Pulse, In the Flash e izkluchitelno show. Gledal sym live Pulse na Floyd i In the Flash na Waters. Kato gi sravnyavam glasuvam s dvete ryce za Waters. Ne moje nikoj ot vas da ne e gledal na video ili DVD In the Flash ot 2001 godina.

Kakvo vi e mnenieto? A kakvo shte kajete za Floyd bez Waters? Division bell e iznenadvashto izkluchitelno silen album spored mene. Parcheta kato High Hopes sa raztyrsvashti. Jalko, che sled tova - nishto. No v nego lipsva neshto mynichko - Floydovata magiya na Whish you are here, Dark side of the Moon, Animals, Meddle i The Wall.

Nyama da vi pitam za perioda s Barret, zashtoto vijdam, che ste imali takava tema.
No vse pak edna diskusiya po vyprosa bi bila intresna. Kak vijdate fakta, che edinstveno barabanista Nick Mason figurira vyv vsichki albumi na Floyd?



Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: lron_Man]  
АвторHepaзбpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 11:14



Че Уотърс е супер пич нема съмнение.
Това че след Division Bell няма нищо си има обяснение - колкото и да обичам
Pink Floyd все пак те сега са на 58-59 години и не можеш да ги виниш че не правят нищо ново.
Аз като си помисля като стана на 60 нема да мога много неща да правя, а ти???



Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: lron_Man]  
Автор Cив (локва)
Публикувано24.07.02 11:26



аз пак те моля за видео на In The Flash

Това е сублимация.
Мишел Турние


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: lron_Man]  
Автор sulphur (haunted)
Публикувано24.07.02 17:38



Будни сме.

Бях на Концерта на Уотърс в Австрия, беше....(б е з д у м и). намерих си и ДиВиДито, въпреки че нямам плейър.
Иначе беше интересно да се чуе друг аранжимент на соловите му неща, които на запис не звучат чак толкова добре.

За Флойд без Уотърс - липсва им точно хм...драгия Роджър и неговите текстове...цялото настроение.



the words you know are out of ink
follow me around


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: lron_Man]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано24.07.02 19:06



Определено Пинк Флойд е една от най-великите групи и всичко тяхно ме радва неописуемо. Само дето от 20-ина години им липсва едно малко нещо, което ги направи суперзвезди и то си има име - Р. Уотърс

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: sulphur]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано26.07.02 22:22



ок де .. това DVD няма ли някой най-после да го рипне и да го набута в фтп да си го дръпна, че с тези Р2Р вече две седмици го мъча

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: Vrooom]  
Автор sulphur (haunted)
Публикувано27.07.02 01:38



ако имах нормална връзка и нужната програма - веднага, но...представа си нямам как :( много съм куца в това отношение...

the words you know are out of ink
follow me around


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: sulphur]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано27.07.02 11:13



Хубаво. Ама нали затова съм написал "няма ли някой"... Като не си ти - друг да е .... но няма. пфу

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: sulphur]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано29.07.02 13:36



Добре де. Ако има някой в София да ми даде DVD-то .. аз ще го рипна и ще го кача в нета за сваляне

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Pink Floyd fanove!нови [re: Vrooom]  
Автор sulphur (haunted)
Публикувано29.07.02 22:33



аз съм от софия :)

the words you know are out of ink
follow me around



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.