Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 24.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сори,  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано14.06.02 21:24



че темата не за този клуб, ама не ме псувайте много и барем някой помогне.
Та - пускам си *.AVI филмче, т.е няколко поред и с Windows Media Player 7, с BSPlayer и с RadLight - последни версии, но все едно и също - иска да влезе в Нета за да зареди (или намери - знам ли какво точно иска) някакъв кодек. Когато обаче пусна някое .AVI, когато съм в Нета...нищо не намира.
И в Нета, и извън него - чува се звука, но никаква картина
Та, ако някой знае какъв кодек да намеря и от къде - ще съм благодарен и черпенето е от мен

ПС: Впрочем имам един концерт на PULSE, който е в някакъв допотопен ВидеоСД формат (.DAT) и си бачка на посочените плеъри без никакви проблеми, също и филми в .ASF; само проклетото .AVI ме ядосва

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано16.06.02 01:27



hmmm, e kak taka - nqmash li nikakyv codec installnat??!!?!? Eto ti dva, posledni versii. Probvai s nqkoi ot tqh :)






Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано16.06.02 12:15



Всъщност основното ми учудване беше, че не тръгна след инсталиране на Win Media Player 7 - бях убеден, че в нея ги има тези кодеци - от това, което съм чел и при този й размер 7-8 по-голяма от ДивХ 5 Про, но....не би.
Свалих и инсталирах ДивХ 5 Про и тръгна
Както и да, вече всичко е ОК

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано16.06.02 15:28



Mi DivX:) e maaalko nezakonna istoriq... ta Microsoft i WMP niamat koi znae kakvo obshto s nego

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано17.06.02 14:32



Стерн, ъъъ такова ъъъъ ... ти нали имаше The Wall (филма)? Също така май беше споменал нещо и за .. ъъъъ ... записвачка?



Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано17.06.02 18:02



Имам го филма, но все още е в/у видеотейп, на СД имам само саундтрака (макар, че това не е класически случай на филм и ОСТ, по-скоро е албум и 1,5 час клип към него).
Сега уговарям да дам тази лента, както и тези с Помпея и Стената в Берлин на Уотърс да ми ги хвърлят в/у харда или направо в/у СД.
И, да имам записвачка

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано18.06.02 02:14



има едно-две видео неща на vrooom.data.bg

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано20.06.02 01:12



E kakto i da e, misleh 4e go imash na divx .. ama shtom e na video tape zareji :)



Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано20.06.02 01:36



Vrooom, neshto protiv da sloja linkove kym tvoite edno-dve neshta ?



Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано20.06.02 02:13



Питай Флойд :))
Не разбира се ... нали затова са там :)

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано20.06.02 02:50



Само че сложи линк направо към vrooom.data.bg, а не към клиповете ... да си върви коунтера :))) ако е възможно де

А и там има и други интересни неща...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.

Редактирано от Vrooom на 20.06.02 02:50.



Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано20.06.02 03:08



Ami da gi pitam ama te sega sa mi mnogo sarditi zadeto im ka4ih po4ti vsi4ki albumi (vypreki 4e sega mai sa zatriti pone polovinata )
A ti pita li gi?



P.S. Shte sloja i baner ako iskash

Редактирано от evgeni-x на 20.06.02 03:10.



Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано20.06.02 04:26



Слагай каквото там ти е нужно :) Банер ... бе нямам ... ако искаш иди вземи от gan.hit.bg се мярка един vrooom-ски. Аз вземам твой без да питам :)

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: evgeni-x]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.06.02 19:35



Скоро ще го имам на МРЕГ-1, а ти можеш тогава да помогнеш с идея за софт, с който да го направя ДивХ - досега не съм се занимавал с видео прекодирания, само с аудио такива

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.06.02 19:42



Я и аз да помоля за същото - да сложа и аз линк към теб в

; пък амо имаш собствено бутонче или банерче - прати ми го, ще го сложа него

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса

Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано20.06.02 20:27



ми има едно банерче за vrooom, както вече писах ... на gan.hit.bg, вземи го от там...
Мамка му - не можа да сработи идеята за обединяване на всички български флойд-сайтове ... само си пилеете силите на различни места ...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.06.02 21:42



Виж, идеята ти за обединен и всеобхватен сайт е чудесна, но би ли се наел (време, ресурси) да го направиш? Ако да - веднага те затрупвам с инфо, то и този, който направих е преди всички информационен - без украси, Флаш, Java и т.н, - исках да е нещо максимално бързо и читаемо от всякакви браузери в бавния Бг-Нет.Имам и още инфо, най-вече за по-малко известни неща за тях, но все няма време и това си е. Сайтът на градския (Евгени,де) също си е супер с МР3-ките, с преводите, историите и пикантериите за тях, в твоя също има интересни неща, а съм попадал и на още 2-3 стойностни в Бг-пространството.
Всъщност, след като вече тези неща ги има, то ако имаш време и желание, направи нещо като български Флойд-портал с линкове и малко по-подробно описание какво може да се намери на тях - все пак е по-лесно и удобно да се направи някаква впечатлаваща страница с линкове към вече качени неща, отколкото да се качват наново и да се стиковат преди това; впрочем и аз имах идея да кача мР3-ки, но като видях, че градския е качил почти всичко реших,че един линк към него е доста по-добро решение; също и ти си качил и щом нямаш нищо против да сложа линка ти
Но идеята за един портал ми се струва доста по-читава, нека и другите в клуба си кажат мнението

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано21.06.02 15:12



Портал, казваш .... Ще обмисля.
Проблемът идва от там, че всички сайтове са хоствани безплатно ... Това води до потенциалната опасност от изчезеването им. Като казвах сайт, имах наум платен сайт. И няма място за стряскане, понеже всичко би струвало по-малко отколкото ако се съберем на бири някъде за една вечер :)))
НО ти си абсолютно прав, че си е голяма играчка обединението.

Така че - ако .... бе я да пусна една друга тема

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано21.06.02 19:18



да, така е за съжаление - моя беше на Дир, сега е на Топ, но ако и той стане платен...ще местя

Апропо, от вчера към 19 ч. не мога да отворя твоя или ако се отвори след 10-ина минути, то няма никакъв доунлоуд; впрочем от Violеnce in B. ми липсваше единствено пълната версия на The Violent Sequence (имам само съкратения вариант, който са свирили на концерти), но нея успях да смъкна, тенкс за което. Ама пък съм с добре връзка и реших да смъкна всичко, може пък да има някои дребни различия в аранжиментите, но уви, от вчера не се получава.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано22.06.02 00:57



Хм .. при мен си работи

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.06.02 10:28



а при мене продължава да НЕ работи
Май ще се окаже вярно, че има някаква странна конкуренция м/у големите доставчици - от няколко месеца не мога да отворя сайт *bol.bg i *techno-link, а от по-скоро и *.evro.net; от 2-3 дена и *data.bg Всички други големи и малки наши портали и сайтове с фрий достъп се отварят по-бързо, отколкото мога да си махна пръста от мишката, но горепосочените са като....урочасани

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.06.02 11:06



ха, май съм пра в предния постинг - регистрирах се в Дата.бг и си изчислих достъпа, резултатите са красноречиви:
# Хост Средно Мин Макс Загуби
1 core.gamebg.net 0.26 0.21 0.44 0%
2 217.9.225.13 1.09 1.06 1.14 0%
3 GM-HE-rtr.bg-peer.interbgc.com 2.26 2.05 2.99 0%
4 Mobikom-IBGC-optic2.interbgc.com 2.19 2.03 2.51 0%
5 rsf1.mobikom.net 92.92 13.33 233.07 20%
6 rva1.mobikom.net 19.19 13.05 24.28 0%
7 border1.telecoms.bg 1538.96 792.04 1877.45 20%
8 access.telecoms.bg 1483.19 677.48 1811.04 20%


Провайдерът ми е telecoms.bg

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Сори,нови [re: Cтepн]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано22.06.02 15:49



Всичко започна преди известно време когато ПроЛинк дръпнаха щепсела ...

За нас е зле, но ги разбирам хората ....

Да се надявам поне, че до няколко месеца ще има стабилни трасета в тая тъпа по отношение на нета държава...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.