Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 24.04.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сега всичко е боклук!  
Автор MrBlueSky (Аз съм!)
Публикувано06.05.02 03:11



Като се замисля не съм чувал много неща по-добри от Pink Floyd (А съм слушал само Dark side и Wish you were here). Харесвам и ELO и Beatles и отчасти Purple (щот някакси колкото и да ги слушам не... абе добри са...). Преди чух Beatles, ама после ELO и някакси по ми хареса... за Флойд то е ясно... Кое още си струва наистина да слушам обече!? Да не говорим за сегашните боклуци (не всичко есествено, но около 90 и кусор %). ама стига...



Абе някой да знае от къде мога да си намера "Стената" (филма) на CD?




Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: MrBlueSky]  
Автор Echoes (another brick)
Публикувано06.05.02 09:35



След 30-ина години ще е горе0долу ясно кое от съвременната сега музика е качествено ;-) Е, сега ако ше сравняваме с Флойд няма смисъл... а иначе чуй и другите албуми.

turn off the light, take deep breathe and relax
let the rythm be your guiding light


Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: MrBlueSky]  
Автор lron_Man (непознат )
Публикувано07.05.02 02:04



Prav si. Slushal si naj-dobrorto na Floyd. Ama chuj The Wall, Animals i Meddle. Shte ti haresat.

Filmyt The Wall go ima oficialno samo na VHS. Ne sym chuval da go ima DVD. No ne moje nyakoi v BG da ne go e prehvyrlil v MPEG format. Sigurno shte go namerish.



Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: lron_Man]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано07.05.02 19:09



Има го Дувара официално на ДВД - ей тук може да се види обложката му -

(хм, на този адрес може и да не излезе точно тя; пробвай на - маркирай Pink Floyd The Wall в списъка, после чукни на Front долу и кликни в/у Download).

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса

Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: MrBlueSky]  
Автор MrBlueSky (Аз съм!)
Публикувано07.05.02 23:33



Да намерих къде в cdcovers.cc.

Наистина няма начин някой да не го е направил в mpeg формат или в някакъв, който е за филми. Аз видях, че го има в bol.bg, ама аз трябва да го тегла 50 - 60 часа! :) Почти съм сигурен, че ще го намеря! Продължавам да търся !



Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: MrBlueSky]  
Автор Nickname (God)
Публикувано08.05.02 01:10



звучиш супер странно, бря!
Ти наистина ли си слушал само тия 4 групи?
И що всичко сега да е боклук?!?!? Виж кви яки чалги има - със супер здрави китари, само дето са намалени до край. Или пък къв як рап
Може да чуеш (чакай да подбера някои не супер широко известни, но супер добри :) The Kinks, The Yardbirds, Styx, Renaissanse, Rough Silk (нещо сравнително ново, но страшно добро), като си фен на Пърпъл, може и It's A Beautiful Day - да видиш откъде Пърпъл са изкрали Child In Time едно към едно!
Пък за Стената - аз знам откъде

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема DVD?нови [re: Nickname]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано09.05.02 09:42



Ot kyde??
A na DVD ima li neshto na Floyd v BG ili ne moje da se nameri ?



Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: MrBlueSky]  
Автор EmpedoklKokalov (<>)
Публикувано09.05.02 16:52



Awe pich obadi mi se da ti go dam na mnogo dobro avi we, bahti emi ti ne znaesh koi da pitash:)

There's somebody in my head but it's not me


Тема Re: DVD?нови [re: evgeni-x]  
Автор Nickname (God)
Публикувано10.05.02 00:53



ами аз го имам например, пък и както предполагах, не само аз, като гледам по-горе :)
пък иначе за достатъчно много пари, всичко може да се намери навсякъде (относно DVD-то) - на мен конкретно не ми е трябвало и за това не съм и търсил :))

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


Тема Re: Сега всичко е боклук!нови [re: EmpedoklKokalov]  
Автор evgeni-x ()
Публикувано10.05.02 14:52



Ei ma na- Obajdam se !
Ama ti si bil v Sofia ve pich!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.