Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 16.06.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Да,нови [re: karasko]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано20.03.02 19:37



"диша" е думата.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Да,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано21.03.02 10:10



затова ползвайте по често Орбит УинтърФреш....

Човече дай да сме само това,
което винаги можем да бъдем
Човече дай да сме винаги с гъдел


Тема Re: nachin na slushaneнови [re: EmpedoklKokalov]  
Автор peya (хитруша)
Публикувано21.03.02 12:34



Сега ще ти кажа аз къде слушам доста често 'Wish you were here' ('как' няма да обяснявам, защото веднага ще бъда обявена за неценител :)) Във ваната. Точно покрай ваната установих, че нещо (уж) ми пада кръвното когато не трябва. Е те точно тази музичка доста влошава положението, тотално ме отпуска, размечтавам се, и току-виж съм заспала. Алогично, но страшно приятно :))))
Иначе мога да си ги слушам всякога, навсякъде. Явно наистина не съм 'ценител' :-) Просто ми е кеффф

добри хора


Тема Re: nachin na slushaneнови [re: peya]  
Автор EmpedoklKokalov (<>)
Публикувано21.03.02 14:10



eee , eeee , eeeeeeeeeee!

druj tova na koeto si pusnala diska/kasetata po daleche ot vanata che sh vidish dali e tolkova priqtno :))



vseki da slusha koi kak mu e kef stiga to da otgovarq na obstite pravila za bezopastnost pri slushane na pink floyd :)

There's somebody in my head but it's not me


Тема Re: nachin na slushaneнови [re: EmpedoklKokalov]  
Авторstefanaki (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 14:03



i da dobavia kym temata: specialno amused to death triabva da se slusha na pyrvoklasni koloni, nikakvi slushalki ne sa v systoianie da vyzpoizvedat po veren nachin amused to death, govoria za originalen disk, razbira se, zapisan e s Qsound sistema, neshto kolosalno e kato zvuk !



Тема Нaй-добрия нaчиннови [re: EmpedoklKokalov]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано24.03.02 00:16



Ето единствения нaчин дa се слушa музикa пълноценно:


Никaкви слушaлки не могaт дa достaвят перфектен звук...Зa жaлост обaче не всеки имa достъп до тaковa съорaжение. Аз обaче имaм:)))



Тема Твърде педантично.нови [re: Byclops]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано24.03.02 00:43



Абе, хора, не можете ли просто да слушате музика? Нищо против хубавата техника и т.н., ама... това е прекалено. Колко души наистина чуват перфектния звук и колко просто претендират и се перчат? Не казвам, че някой от вас е от втория тип. Не го и изключвам. Обаче като прочета думи като "единствен", "пълноценен", "правилен" и пр. и ако бях мъничка и срамежлива щях да се изчервя безумно за дето съм такъв лаик и не разбирам от ортодоксални методи за слушане на любимата ми музика. Обаче... абе не знам, ама ми звучи смешно. Флойд си е Флойд откъдето и да звучи.

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Твърде педантично.нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано24.03.02 00:52



Много си прaвa, и aз ткa мисля и кaто прочетох тaзи темa чaк ми стaнa мaлко смешно... тa зaтовa се нaмесихОще повече че темaтa ми е по специaлносттa... А инaче изобщо не съм HI-FI мaниaк, дaже никогa не съм ходил в тaзи зaлa специaлно дa слушaм музикa



Тема Да де,нови [re: Byclops]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано24.03.02 01:06



аз да кажа. Наблюдения.
Иначе темата не е такава, сатва дума за лични възприятия. Това, че се изкриви натам...... както и да е

__________________
Мислете за мен като за огън.


Тема Re: Нaй-добрия нaчиннови [re: Byclops]  
Автор EmpedoklKokalov (<>)
Публикувано24.03.02 19:25



eh machti mechti....

There's somebody in my head but it's not me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.