Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 17.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема set controls to the heart of the sun?  
Автор MarvinN (Прелитащ)
Публикувано25.09.01 00:24



Taka se kazva edna pesen na PF, koiato izrovih niakude iz neta.. ot koi album e?? Ne ia biah chuval dosega, mnogo stranno zvuchi... triabva da se zaslusham kato mi popadne hehe..
dneska si slushah division bell... mnogo dobre se vruzvashe s prelitashtite nad mene oblaci i biagashtite po zemiata prilivi ot senki :)

When I am King You'll be the first against the wall


Тема Re: set controls to the heart of the sun?нови [re: MarvinN]  
АвторSysRq (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 15:26



А,много старо и много добро!!Несъм го слушал поне 10-на години и трябва да погледна.Мисля , че беше някъде от 67-68-ма година,но ще те излъжа.Ще проверя в къщи.



Тема Re: set controls to the heart of the sun?нови [re: SysRq]  
Автор Ledove (Levskarche)
Публикувано27.09.01 19:24



UMMAGUMMA!!!Ot tam e tova parche, ili mojesh da go namerish v neshto kato film ,mai se kazvashe PinkFloyd in Pompey i da ti kaja veliko neshto e ,samo kak se vruzvat tiq ritmi s izrigvaneto na vulkana i peizaja ne e istina
V Ummagumma ima i drugi super neshta ako si go namersish nqkade go vzimai vednaga qka psihariq si e ama si zalujava

И някак си привиква с туй човекът,крещи от тишина мълчи от екот!!!


Тема Re: set controls to the heart of the sun?нови [re: MarvinN]  
Авторthe_bomb (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 22:01



уцели в десетката, една от любимите ми песни

студийната версия е от втория албум A Saucerful Of Secrets (лятото на 68-ма, малко след като си заминава Барет). има жива версия от албума Умагума (69). иначе има множество свирения по концерти, но това са официалните записи, не знам ти на коя от двете версии си попаднал.

пс. и да, още нещо: текстът е на Уилям Бъроуз. шапки долу!



Тема Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: Ledove]  
Автор MarvinN (Прелитащ)
Публикувано30.09.01 21:16



Izteglih si ot interneta dve filmcheta ot tova nesto , neveroiatni sa naistina, ednoto e na Echoes ot Meddle, drugoto na One of these days.. pak ot meddle. Sediat na sredata na edin amfiteatyr zaedno s edin ton oborudvane i sviriat, tva zasneto po mnogo gotin nachin + edin kup kadri ot vulkana i kak 4mata se razhojdat nasam natam iz parite ot nego , razvalini ot edno vreme i tn... strahotno prosto... !!

When I am King You'll be the first against the wall


Тема Re: Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: MarvinN]  
АвторSysRq (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 14:19



A Saucerful Of Secrets ,68-ма.
Мн.добър албум,чух си ги отново след и аз не знам колко години.Касетка, запис сигурно от 83 г. Ужасно качество!
Винаги съм се чудел защо всички въздишат само по по-късните им неща,
началото им си е супер.
Ей, ама ти с "Помпей " ме връщаш направо в детството.Е..си как лети времето!




Тема Re: Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: MarvinN]  
АвторMp3 Oasis (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 08:17



Всъщност кадрите са от Стромболи, а не от Визувий. Стромболи е малък действащ и в момента вулкан, който изригва лава непрекъснато повече от 2000 години.



Тема Re: Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: Mp3 Oasis]  
Автор MarvinN (Прелитащ)
Публикувано02.10.01 23:18



dobre de, v krajna smetka tova niakakuv film li e , ili prosto sa niakolko otdelni izpulenenia na pesni? Kolko nesta sa vkliucheni v pulnata versia?

When I am King You'll be the first against the wall


Тема Re: Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: MarvinN]  
АвторMp3 Oasis (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 08:29



Pink Floyd at Pompeii e okolo 45 min muzikalen film. Ako se raztyrsish sigurno shte go namerish. Oswen brilqntno izpylnenite parcheta ot Meddle, Piper i Saucer ima edno parche 'Madmoiselle Mobs', koeto go nqma w nikoj album. Wokalnata partiq se izpylnqwa ot edno kuche - poroda koli ili hrytka (ne si spomnqm weche), koeto e kacheno na scenata i wie w mikrofona.



Тема Re: Pink Floyd live at Pompeiiнови [re: Mp3 Oasis]  
АвторSysRq (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 10:05



Не,не.
Има го, но вече много съм се откъснал от нещата и не се сещам къде.
Ще трябва да си прослушвам фонотеката, а там е такава каша...
А кучето си е коли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.