Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 29.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Da vi razkajaнови  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 07:22



Abe ima li niakoi koito seriozno da misli, che v taia muzika moje da se napravi neshto po-dobro ot tova?
Ima grupi (i hora) koito sam (ili ne sam) imal shtastieto da chuia na jivo, koito sa bili po-napred kato muzika ili kato tehnika, no Floyd sa prosto VELIKI..ne znam kak se kazva, neprehodni.

Ta iskah da vi razkaja che kupih na edna priatelka ot allposters.com plakata na Wish You Were Here i prosto se nasrah ot kef. Plakata e strashen, no prikazkata mi e druga - v stranicata na Storm Thorgerson pishe che chovekat NAISTINA e bil v plamaci (no s azbestov kostum), a leglata ot Momentary Lapse sa bili 700 legla, podrejdani ne vednaj a 2 pati na toia briag.

Ebati oblojkite, ebati muzikata, ebati sveta. Pozdravi ot Iztochnia briag.



Тема Лично моето мнение [re: Ariel]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано23.09.01 12:03



е че никога няма да има група велика колкото Флойд!

Простто това си е една култова легенда - колкото и други безобразно добри банди да има, Флойд со остават единствени по рода си и по статуса си.
Както и другата ми най-най-любима група - Мерилиън, но простто не трябва да се сравняват.
Не мога да кажа коя банда ми е по-любима от двете, защото и двете ги обожавам.

Флойд са непреходни!

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема W O Wнови [re: Ariel]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано23.09.01 19:59



[n/t]


the Disaster


Тема Re: Da vi razkajaнови [re: Ariel]  
Авторpink (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 13:22



MOLQTI SE ARIEL KAK DA SI KUPQ I AZ SUSTIQ PLAKAT PLS OBADI MI SE V KLUBA DA DADESH NQKVA INFORMACIQ
(TUPOTO MAI E CHE NQMAM KREDITNA KARTA POMOGNI MI !)



Тема Re: Da vi razkajaнови [re: pink]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 08:17



Ami vij, pink, v momenta go niama v prodajba na www.allposters.com, tova e site-a koito az znam.
Shippinga do BG e $8, znachi obshto kam 16-17$. Tova mi se vijda nerazumno skapo, no preceniavash ti. Ako mislish che si zaslujava, dai mi e-mail i shte se razberem.
Pozdravi!



Тема Re: Лично моето мнениенови [re: karasko]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 08:21



Skapi Karasko,
Moje da se spori dali Floyd sa po-veliki ot Marillion. Az imam seriozni argumenti v polza na vtorite, ama mnogo seriozni argumenti...kato Fugazi naprimer.
A i Radiohead kakto sa go podkarali....
Knives out,
Ariel




Тема Re: Лично моето мнениенови [re: Ariel]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано22.11.01 12:39



Жалко е да се сравняват повърхностността на Radiohead и клоуниадата на Marillion с резултатите постигнати в безсънните нощи от Floyd.
Макар че Фиш определено ми харесва напоследък.



Тема Re: Da vi razkajaнови [re: Ariel]  
Авторpink (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 12:44



uf ariel, mnogo skupo no haide pls neka si pomislq oste malko ako moje i pak sh pisha


nai dobri pojelaniq.



Тема Re: Лично моето мнениенови [re: Vrooom]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 18:05



Vrooom,
sledvashtia pat kogato narechesh Marillion "klouniada" lichno shte te pratia samoletonosashtie da ti vleiat malko akal v glavata, che neshto ne si mi pod raka.
Ariel





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.