Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 14.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми * *Кратък преглед

Тема zasto umira tozi klub  
Авторniakoisi (Нерегистриран)
Публикувано19.07.01 15:19



goliam fen sam na Pink Floyd ,i mi e tazno , 4e vse po-malko hora govoriat za tiahi oste pove4e ,4e ne izdavat albumi. istinata e ,4e kakto grupata e umriala taka i ste umre i tozi klub. tove e prosto obektiven zakon ot 4oveskoto razvitie, tai kato realnostite pred koito ni izpravia zivota dnes sa MP3,razni boy-grupi, tapi tekstove , smotana muzika itn. poneze nemozem da promenim tova prosto triabva da priemame iziskvaniata na novoto vtreme, vervaite mi i da prodalzavame da si puskame grupi kato floyd samo v kasti.



Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Автор enchanted (уволнение)
Публикувано22.07.01 20:29



те, според мен, са си направени за слушане вкъщи
а за това, че на хората не им се говори - то какво да се говори като е просто невъзможно и безмислено да се каже с думи това което се усеща, като се слуша тази музика

but I`m still not content


Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: enchanted]  
АвторDoctor drellca (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 21:01



Спокойно бе, човек!
Никой не е умрял и няма да умира!
Floyd винаги ще имат фенове!
Ако изчезнат феновете, това означава да изчезнат и интелигентните хора!
Както аз осъзнах какво е Floyd - 20 години след създаването им, така и след 40,80 и т.н.т,години пак ще има кой да ги оцени!
Тази музика е извън всякакво време!
Та те са превъртяли играта много отдавна!
Само се замисли, каква голяма част от съвременната музика е основана на техните идеи!
Нямам думи!



Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: Doctor drellca]  
Автор enchanted (уволнение)
Публикувано22.07.01 21:14



да, и аз това се опитвам да кажа
музиката им е за усещане, а не за обсъждане
time is the same in a relative way

but I`m still not content


Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Авторniakoisi (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 11:57



mnenieto ne mi bese za muzikata . tia ne podlezi na obsazdane!!
mnenieto mi bese nakade otiva sveta (kakto i tozi klub)



Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано31.07.01 13:52



Защо умряха динозаврите?
Пинк Флоид никога неса били, а и няма да бъдат музика за всеки. Те са си уникални. Тях просто трябва да седниш и да ги слушаш. На тях нито се куфее, нито се скача, на можеш да ги пускаш по купони... С други думи те правят музика за самотни мечтатели, които пътуват в световете на своето въображение, а мелодията ги води. Тяхното време, а може би и нашето/говоря все едно съм на сто години/ отмина. Вярвам, че след години ще има хора, които си спомнят за тях, а някои дори и ще ги слушат, докато за съвремените звезди на комесиалната музика ще се говори като за едни много продавани бездарници.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Автор KoTo (непознат(ABS.!))
Публикувано13.08.01 12:21



И да го има този клуб и да го няма,Floyd ще се слушат и ще се преоткриват отново и отново.Всички си знаем, че са вечна музика.
А я вижте-имало клуб 'Лили Иванова'!Затова пък не намирам 'Led Zeppelin'.

,!


Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано13.08.01 13:42



Mom4eta ,mom4eta ne taka porajen4eski i ne taka ot4aqno .
Floyd vinagi sa imali fenove i vinagi shte si imat .
Kakto pro4etuh tuk ,ste naqsno 4e Floyd pravqt kadurna muzika ,koqto e "trudno smilaema" , taka 4e tq nikoga ne moje da stane moderna ili zvu4ashta na vseki ugul . Naistina istinskoto udovolstvie e da si q pusnesh u vas i da im se naradvash ...
Vinagi shte ima hora s razmah na voobrajenieto i tn za koito razni postni grupi4ki kato "Back street boys" i podobni "boys and girls" nqma da sa dostatu4ni .. i she tursqt neshto pove4e ,neshto naistina cenno ..
Taka 4e mqstno za panika nqma . Napravete si smetkata otkoga se slushat Floyd , i sega se slushat i she produljavat da se slushat .. prosto te ne sa za "masova upotreba "..
Primeri mnogo i Zeppelin i Purple i kakvi li ne oshte legendi dori i v nashteto segashno- "4alga obshtestvo" se slushat i ne sa zabraveni ..!!! a pesnite sa pisani
oshte predi pove4eto ot nas da sa bili rodeni !!!!!
Nadqvam se ,4e ne taite nadejdi masoviq bulgarin slushasht 4alga .. nqkoga da "izrasne muzikalno" i da proumee muzikata na Pink Floyd
Otnosno otmiraneto na cluba .. ami i duma ne moje da stava za obshto muejdu "Otmirane na cluba " i Otmirane na Floyd..
4e se pishe po -malko e normalno .. vse pak PInk Flyd ne izdavat ve4e albumi , i e normalno temite da se poiz4erpat .. Oba4e. tova 4e tuk fenovete ne pishat za Floyd zna4i li 4e sa spreli da gi slushat ????? nqkoi ot vas da e sprql da gi slusha ?????
Taka 4e imaiki v predvid 4e v toq club ste fenove na floyd .. to zna4i 4e imate i obshti muzikalni vkusove i tn reshenie e moje bi da si prepuru4ate cenni muzikalni nahodki ,podobni stilno na Floyd i tn i tn .Nadali nqkoi ot vas slusha samo floyd i nishto drugo...
adi i sas zdrave


"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: zasto umira tozi klubнови [re: niakoisi]  
Автор Echoes (непознат )
Публикувано31.08.01 01:04



Don't to puuk you, people! :)
Az ne iskam mnogo hora da slu6at Floyd! Iskam da slu6ame samo IZbranite. Syjalqwam, ako izglejda snobsko... ama ne e. 4owek, kojto naistina hareswa TO4NO TAZI MUZIKA NA TO4NO TAZI GRUPA winagi moje da te iznenada i e... mi gotin 4owek! (sydq po priqtelite si, ne po sebe si;-). Ta towa e na4in nie, krastawite magareta, da se podu6wame i da si prawim Floyd-partita
Ne stawalo za kupon li?!! da, da!
Ubiec e! Puska6 nqkoq pesen... i kuponyt uwqhwa, zamislq se... Posle moje i da se oprawi, ako si umel DJ ;-)
a i za tanci stawa, izprobwano e! w diskoteka. Sigurno zwu4i kato perwerziq, kato swetotatstwo. No be6e na4in da widq koj o6te si zaslujawa6e kato 4owek tam, a i si potancuwahme dobre ;-)
Za wsi4ko stawa. No naj-we4e za preotkriwane na sweta.
Golqma rabota, 4e tuka bilo tiho, 4e ne se gowori neprekysnato. Taka ne se riskuwa da se rysqt gluposti
(ne zimajte primer ot men za poslednoto;-)
4au!
i... do sledwa6toto Floyd-parti :)




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.