Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 12.06.24 
Непрофесионални
   >> На пиячите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема OPA  
Автор Batista (непознат )
Публикувано16.08.05 07:52



MISLQ 4E PIENETO NE VREDI TOLKOVA KOLKOTO SE IZKARVA PO RAZNI RAZKRESENI I LIGAVI STATII

NA 23 SAM PI1 OT GODINA VE4ER ILI 600-700 VODKA ILI 7-8 KUTIIKI KAMINTZA

VSE PAK MISLQ 4E E NAI DOBRE DA ZAREJEM GLUPOSTITE I DA SI NAPRAVIM EDIN GULQI KATO ZA POSLEDNO

VSE PAK NQMA DA JIVEEM VE4NO

KOITO PIE ZLO NE MISLI

EMO



Тема Re: OPAнови [re: Batista]  
АвторПpoфecиoнaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 01:36



Виждам, че си идваш след "тежка" вечер, прерастнала в "тежка" нощ и завършила като "тежка" сутрин И при мен на 23 това ми беше нормалното сътояние
Но както и да е - имаш пълната ми подкрепа за провеждането на такъв купон И след като си инициатор на гуляя, чакаме от теб предложения за организацията и провеждането му



Тема Re: OPAнови [re: Пpoфecиoнaлиcт]  
АвторBatista (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:28



Mislq 4e vsi4ki koito sme ot Varna moje da se sybereme ima,edna perfektna kry4ma za celta "Morskiqt vylk"



Тема Re: OPAнови [re: Batista]  
АвторБaтиcтa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:35



Професионалист не знам ти колко носиш,но аз не знам кво е махмурлук щото не стигам до него,ако ре6ите се надпижаме само казжате кога



Тема Re: OPAнови [re: Бaтиcтa]  
АвторПpoфecиoнaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 02:04



Ти за да нямаш махмурлук, значи пиеш малко и не смесваш Това ти го казва един истински Професионалист! А иначе много нося, нямам случай да съм надпит досега



Тема Абе и двамата сте мъже и половина...нови [re: Пpoфecиoнaлиcт]  
АвторCkpoмeн (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 08:50



то си личи от пръв поглед. От мен да знаете - като свине пият само в провинцията, защото нямат какво друго да правят, комплексирани са и като се нашльокат се чувстват мъже. После теглят един бой на жената и така до следващия ден.
Желая ви нови успехи в тази област



Тема Re: Абе и двамата сте мъже и половина...нови [re: Ckpoмeн]  
АвторBatista (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 14:53



Скромен пий си чайчетата и кафенцета като столична кучка и трай ве софийски мелез



Тема Re: OPAнови [re: Пpoфecиoнaлиcт]  
АвторБaтиcтa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 14:54



На водка или ром трудно ще ме надпиеш братчед



Тема Re:Брат минови [re: Бaтиcтa]  
АвторПpoфecиoнaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 09:38



Само ако пиеш 3 бутилки от споменатите от теб дестилати можеш да се мериш с мен Аз ги докарвам до 2 л, т.е. 2,5 бутилки обикновено при нормален купон, а на състезание по надпиване - докато ме държат краката



Тема Ама вие верно сте комплексари...нови [re: Пpoфecиoнaлиcт]  
АвторCkpoмeн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:59



и то много тежък случай. Да пиеш такива количества(не, че ти вярвам) е пълна олигофрения




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.