Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 17.05.24 
Непрофесионални
   >> На пиячите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Страннонови  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано01.01.04 00:26



Пия 3 бири и на сутринта такъв махмурлук ме гони,такава глава ме цепи,пък колко айрян иzпивам...и поне до обяд реанимирам.
Пия ли обаче 500-600 грама уиски на сутринта съм, слабо каzано, като репичка,абсолютна свежарка,само дето съм жадна,ама след 2 айряна съм като чисто нова.
Ама на какво прилича това?Не може да се пие само уиски,нали?
А как обичам бираааааааа

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ


Тема Re: Страннонови [re: arrows™]  
Автор HemophiliaC (диване)
Публикувано01.01.04 19:41



не пий вино и мастика тогава (безплатен съвет)

Why? Can't You See , caN't You Feel , tHis is reaL? Why?


Тема e to sie do organizmaнови [re: arrows™]  
Автор Devstvenika (chekidjia)
Публикувано01.01.04 22:45



az mahmurluk imam samo ako pia mnogo koniak ili mnogo riadko ot vino,v vsichki ostanali sluchai,napia li sa zdravo,sled 3 chasa-4 sum kato repichka,zavisi si ot chvoeka,e vij snoshti kat svinia sa napih,vodka,vino,shampansko sum zipil 3 litra obshto i spah 6 chasa kat sa subudih paks i sipah ino da pia i pih 4chashki is ega sum tuk i nishto mi nema.moje bi i treninga si kazva dumata,shtoto az sum si kakto kazvat-pijande,obicham da piamoej bi ako sa napivash po-chesto shte vlezesh vuv forma

za mnogo godini slivi


Тема Re: Страннонови [re: arrows™]  
Автор anaiss (poznata)
Публикувано02.02.04 15:13



И аз съм така от бирата!И мисля че открих причината - слагат консерванти и оцветители.И кой знае още какво...Преди 5-6 години пиех много пове4е бира и на другата сутрин си бях ок.Сега вече съм на водка или уиски, за да нямам главоболие...Много ме е яд - умирам за бира!

Трябва да целунеш доста жаби докато откриеш принца!


Тема Re: Страннонови [re: arrows™]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано03.02.04 17:37



Поради тази причина отказах тъмната бира. Много я обичам обаче толкова размазан колкото съм на сутринта след 3-4 тъмни не съм бил и след бутилка водка.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Страннонови [re: 4l]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано11.03.04 20:47



И аz тъй

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ


Тема Re: Страннонови [re: arrows™]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано20.03.04 22:23



наистина странно. при мен точно махмурлука от бира ми е най-лек (да не кажа и "мек").
а каква бира пиеш? щото, ако кажеш, че от 3 светли бири имаш кофти махмурлук, наистина ще се учудя.
ПП: хубаво ™, и ти си запазена марка като мен.


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Страннонови [re: spider4o™]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано21.03.04 21:19



Ми светли ами.Аz тъмни въобще не пия

А ТМто ми няма грешка...както междувпрочем и твоето

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ


Тема Re: Странно [re: arrows™]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано21.03.04 21:30



Опа, преди около 2 часа ми се случи нещо, подходящо точно за твоята тема. Досега мислех, че бирата я приемам доста леко, но ми се случи следното. Бяхме с приятели, мъжка компания, и пийнахме по една бира. Аз си взех една тъмна Каменица. Само една (!). Обаче я усетих все едно съм изпил три. А после съвсем случайно минахме покрай едно футболно игрище и решихме да изиграем един бърз мач с ритащите вече хора. Съвсем спонтанно решение. Тичах здраво около 30 минути и после се почувствах почти пиян. А това беше само една бира. Такова нещо не ми се беше случвало. И оттук си вадя извода, че май си зависи от моментното състояние. И друг път съм се натоварвал физически след леко пийване, но не съм се чувствал толкова замаян, както преди малко. А днес само една едничка бира и така да се навъртя. тц
2ри извод: пий си бира на корем, пък да става каквото ще


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Страннонови [re: arrows™]  
АвторCroesus_ (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 17:06



Ами нали уж светлата бира ферментирала по два пъти, може за това да е. Съвет: като си пиеш бирата наливай и малко водка вътре, горе долу 50 грама на бутилка бира. Гарантирам, че няма да те боли глава от това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.