Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 21.05.24 
Непрофесионални
   >> На пиячите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Vaprosнови  
АвторJhonson (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 00:53



Абе тука гледам - любима бира ,а какво ще кажете за любимо вино?



Тема Re: Vaprosнови [re: Jhonson]  
Автор snobar (играч)
Публикувано08.03.04 09:37



Асеновградски мавруд

...и твойта майка също!


Тема Re: Vaprosнови [re: snobar]  
Автор da_ni ()
Публикувано08.03.04 11:38



Бяло да е,сухичко да е.



Тема haaaнови [re: Jhonson]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано08.03.04 12:38



от на6ите си
4ервени Мелник Хърсово 1983 бе6е супер реколта но и 1997 става. Маврудеца от Асеновград тоже направо си му е конкуренциq.

от белите Траминера от Хан Крум 2001 бе6е много много ... и Търгови6те 6ардоненце ... не отказвам и дома6на керацуда от Кресна.

Розенцата ех розенце много отдавна бе6е едно дома6но видинско ми е на сърцето.

От 4уждите 4ервени едно ли са две ли са все експериментирам, но сега едно Алентежу ми се нрави най ве4е от 4еврвените, а за бели напоследък най ми се нрави едино Елзаско ризлинг4е

ХА наздраве

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: Vaprosнови [re: da_ni]  
Автор snobar (играч)
Публикувано08.03.04 12:59



и бяло и червено - няма проблеми, важното е да се пие

...и твойта майка също!


Тема Re:Moqt izborнови [re: pirx]  
АвторJhonson (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 02:59



ROCCA SVEVA AMARONE(1996)- edin italianski eleksir, bql nektar- Chablis Grand Cru(1999) ili edin bql Alsace "HUGEL" Rizling ili Gevurtztraminer.



Тема Re:Moqt izborнови [re: Jhonson]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано10.03.04 20:40



Johnsone ya si kaji bugarskite te 4ujdite to dokat gi opita6[ si4kite i ...6a mi trbe o6te edin jiwot.

Alsace riesling4etata mnogo si gi ta4a a ot na6te soc Tokaya ne e lo6 aama edno ungarec 6teh da go du6im kato kaza 4e ne bil po gadno wino ot bulgarsko nekwo 20 godi6no keleme

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re:Moqt izborнови [re: pirx]  
АвторJhonson (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 03:08



Pak me hvanaa na tesno, kato tezi marokanski 4erveni, ima edno Tokai pinot noar bqlo frensko 1999 mnogo dobro, no tezi ungarskite i tqh nesam gi kusval, samo edno sam opitval- desertno i to ne otstapva na frenskite Sauternes.



Тема Re:Moqt izborнови [re: pirx]  
АвторJhonson (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 03:17



Bulgarskite ne mozem da ti kazem ni6to, 6toto navan si kupq edno i ima savsem drug vkus ot tova koeto kupuvam v BG, ama ti ni6to ne kazva6 za Duro vinata, opitai "Quinta Do Cachao" 1996, napravo mehlem s elensko samo 4e trqbva da se dekantira za6toto ima mnogo utaika.



Тема Re:Moqt izborнови [re: Jhonson]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано11.03.04 11:30



за това вино и DOURO въобще коментара е кратък наистина е златно като името си)))

и DAO не отстъпва но...

welcome my son, welcome to the machine



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.