Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 26.06.24 
Непрофесионални
   >> На пиячите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зле ми е ????!!!!!!!!!!  
Авторoff (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 03:03



Имам чувството, че .. нищо не правя .
Имам чувството, че ... съм ужасна никаквица. Не се справям със себе си !!!! Само се пилея, а в това, което е нужно и градивно никаква енергия не влагам. И не мога.. Зле ми е от това, че не го правя и като си го мисля ми става още по-зле, обаче е все тая - ще се тръшна на леглото и ще заспя. Като се събудя ще се помотая и пак ще дойда до това да избягвам всячески каквато да е, определена от съзнанието ми като полезна, дейност. Намирам си оправдания постоянно, а има крайна цел, която без уприт труд в тая насока - просто няма да бъде постигната. А ако не бъде постигната, ще умра. Просто загивам.

По-дяволите ! Как...

Физическото усещане ми е едно трептене в гърдите като че нещо забравям. Същото усещане е когато понякога излизам и все ми се струва, че нещо съм забравила да взема. Обикновено е вярно - наистина съм забравила. Същото трептене е и при ... изпит? Някаква несигурност... Докато бях ученичка това ми се получаваше, когато съм си научила урока, но ме е страх въпреки това да вдигна ръка по желание да ме изпитат - неувереност някаква, въпреки че много добре си знам всичко. Ама ако пък незнам точно всичко? Ако се окажа неподготвена?

Искам да зарежа всичко.
Не мога да се предам.

Много ми е зле ?!!


Иска ми се да потроша нещо. Свивам ръка в юмрук и удрям нещо... меко. Никога не съм удряла, никога не съм се била. Не мога да ударя човек, не мога да приложа агресия навън. Едно свиване в юмруче и след секунда се отпуска, за да се свие отново. Да направя гримаса, да се отчаям, след което пак да се ядосам на себе си и да се самоуспокоя. Повдигам глава и продължавам, сякаш не е било. А нещата остават същите !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Зле ми е ????!!!!!!!!!!нови [re: off]  
Автор da_ni ()
Публикувано21.04.03 11:24



off.....това си е жива депресия!
От нея трудно се лекува....
Вземи си пийни едно,две или три питиета-ще ти олекне,но за кратко.



Тема Re: Зле ми е ????!!!!!!!!!!нови [re: off]  
Авторon amp; off (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:45



Мога та ти кажа чe знам АМА точно как се чустваш! не си сама! Аз работя с такива чуства в себе си от години. не се отчаивай и не недеи да се фокусираш на проблмите си непрекъснато. Какво пък ако днес нищо не си свършила? кои го толкова касае? (май само теб?) Какво пък ако трепереш пред изпит, много хора даже няма и да забележат, а и да забележат да не мислиш че много ги касае? вместо да страдаш ностояно от сомокритика опитай се да мислиш какво обичаш да правиш; с кои обичаш да си прекарваш времето; какво ти прави удоволстбие и те вдъхновява??? Пълни си съзнанието с такива въпроси...и един ден те ще са ти НАВИК!!! Това са моите заключения от опит по тоя въпрос. НЕ СИ САМО ТИ ТАКА!!!! не забравяй! С топли чуства, Б.



Тема Re: Зле ми е ????!!!!!!!!!!нови [re: off]  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано25.04.03 03:19



ходи се напий !


КЗБ!!!

Тема Re: Зле ми е ????!!!!!!!!!!нови [re: Члeн1]  
АвторOgnen (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 00:10



Kakvo uchish malka veshtice?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.