Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 28.09.24 
Непрофесионални
   >> На пиячите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема диплома за алкохолик?  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано23.03.03 13:09



питам си аз на няколко ракии...
преди няколко години ми попадна нещо такова от рода на "национална академия за пияческо изкуство ТРИФУН ЗАРЕЗАН да ва следната диплома на студента.... " и така нататък с дисциплините на които е държал изпит та въпроса ми е някой дали е виждал или притежава подобно нещо ако не му е трудност да ми го прати или поне да каже от къде да си го изтегля маил-а ми е sunni@gbg.bg



Тема DIDOOOOOOOOOOOOOOOOOOнови [re: dian_dimitrov]  
АвторTwisteD HallucinogeN (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 17:20



abe dido dido, ne znaeh che propadna do tam che da pishesh iz klubovete..... koooopeleeee..... kak si ti kak e MEIto... a ako sluchaino ne si topia za kaito si misla - mainata mu

sichko neizmenno se vloshava

pozdravi!
pesho



Тема наздраве Пешо който и да си....нови [re: TwisteD HallucinogeN]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано24.03.03 18:10



а де?? тук май попаднах на познат то меи-то го завърших преди година а ако наистина ме познаваш драсни един майл или остава своя да се видим че тук няма с кой да се напие качествено човек:) а колкото до дипломата моята е стъклена 5-литрова и друга не ми трябва ама на един тук му трябва хартиена.....



Тема Re: наздраве Пешо който и да си....нови [re: dian_dimitrov]  
АвторTWlSTED (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 20:19



ei choveche, ako ne me bazikash to tova e nai-shantavoto savpadenie koeto sym imal!
edinstvenoto izkliuchenie e che moia priatel dido, oshte ne e zavarshil MEI.
inache i dvamate uchehme s nego v 1 AEG, toi si vleze v MEI i sega e vtora godina tam... goliama e pianka deto se kazva. ama ste razlichni hora. sega mi kaji che igraesh HEROES III s NECROMANCERite i shte se pobarkam. moje bi jiveesh v Mladost 4?
ta taka.... kakto i da e, iavno che s tebe ne se poznavam, vapreki che s moia poznat imate absoliutni sashtite imena.
bah... maamu da mu se nevidi

aide sys sdrave!



Тема DOPALNENIEнови [re: dian_dimitrov]  
АвторTWlSTED (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 20:25



heh... moia email e: chlenkin@inbox.com.pk

server v Pakistan kopele, na angliiski, 6 MB free i niama SPAM, zashtot ne e izvesten!

xexexxexexe



Тема Re: наздраве i na twistedнови [re: TWlSTED]  
Авторcat (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 23:39



parvo che me razsmia s pakistan - mnogo smart
i vtoro che sme sauchenici ot 1 AEG



Тема Re: наздраве i na twistedнови [re: cat]  
АвторTwisted (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 12:59



exxx.... 1 AEG.... navsiakade sme!
a inache osven v pakistanski server, biah se machil da si pravia poshta i v www.mail.az - Azarbaidjan! mojesh daje da si izberesh dali da sa ti meniutata na angliiski ili na ruski... abe karai da varvi ;-)))

nazdrave za vsichki pakistanci azarbaidjanski i jitelite na drugi takiva hrabri strani!




Тема Re: наздраве pakнови [re: Twisted]  
Авторcat (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 18:25



hahaha. mnogo hitro, mnogo hitro za serverite:))
prodaljavai v sashtia duh:) nali shte raznasiame slavata na gimnaziata:)



Тема ха ха ахнови [re: TWlSTED]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано26.03.03 23:47



това ми напомня един виц дето 2-ма се срещат на един бар и се завързва разговор "ти от къде си? ама и аз от тан дай по едно пиене ама къде живееш ама и аз там дай по едно пиене" и така натаък и един случаен клиент питал каква са тези?? а бармана отговорил "ми баща и син търсят си повод да се напият"
Та за името - мое си е и си го нося от 26 години в казармата бяхме 5 броя Диан Димитров (някои Диян някои Деан ) а бяхме 200 човека така е името се среща често така че не се впрягай а сега наздраве а колкото до херос 3 не ми допада като игра предпочитам "DOOM2" или " DUKE NUKEM" когато имам време все пак това е класика в игрите :) а до пиенето да не хванеш на фаза че в МЕИ изкарах такава школа че скривам бутилката на доста алкохолици със стаж само да ми се пие:) а ако имаш пове4е въпроси чукни на профила ми майл-а ми го има там /моя си е/



Тема DOOM2 i .AZ (Azarbeidjan)нови [re: dian_dimitrov]  
АвторTWlSTED (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 12:37



be az znam che ne mu e miastoto tuka na toia posting deto sht go prochetete, ma se pak:
niakoi da e chuval za DOOM LEGACY? deviza im e KEEP DOOM ALIVE i DOOM WILL NEVER DIE - PLAYERS WILL ;_))
ta znachi ima spevialni PATCHove za DOOM 1 ili DOOM 2, koito razbira se sa 3 pati po-golemi ot samata igra, no vajnoto e che praviat grafikata na DOOM kato QUAKE 3! i ima oshte drugi chekii, no nai vajnoto e che ne iska pochti nikvi sistemni resursi.... ta takiva mi ti raboti
inache... tva e. vchera mi doide vdahnovenieto i si napravih poshtata v www.mail.az... eto malyk citat:

Зачем Вам нужен Mail.Az
Простой и удобный адрес! Имя@mail.az. Такой адрес легко запомнят Ваши корреспонденты.
В вашем распоряжении 10 Мб для хранения писем.
Возможность работать без интерфейса. Просто настройте свою любимую почтовую программу.
Сортировка поступающих писем и защита от спама. В вашем рапоряжении универсальная система фильтров.



are nazdrave!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.