Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
*Кратък преглед

Тема Система за регистрациянови  
АвторFreak (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 21:02



Моля ако може някой да ми даде примерна (елементарна) система за регистрация и аз ще си я модифицирам 10х предварително!



Тема Re: Система за регистрациянови [re: Freak]  
Автор Blake (член)
Публикувано19.01.07 00:36



1. Събираш на юзъра юзърнейм, някакви други данни ако те интересуват, евентуално парола (не е задължително) и мейл
2. Записваш си ги тези неща в базата данни, като отбелязваш, че регистрацията не е потвърдена.
3. Изпращаш писмо на мейла, в което има линк към скрипт на твоя сървър, който активира съответния неактивиран досега юзър
3.а. Ако не си взел парола от юзъра, генерираш една и му я пращаш в същия мейл
4. на сайта си имаш формя, която логва юзъра след проверка на юзърнейма и паролата И ако му е активиран акаунта.

Това е ин дженерал, можеш да си го преправяш колкото и както ти харесва.



Тема Re: Система за регистрациянови [re: Freak]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано19.01.07 13:36



Свършиха ми елементарните - вчера един гад ми дръпна и последната такава от сайта. Ако се окаже, че на някой не му трябва и ми я върне - ще ти се обадя да ти я дам



Всъщност - какво точно търсиш?

*** *** ***


Тема За NetWalker [re: Freak]  
АвторFreak (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 14:04



Е NetWalker трябват ми само най-основните неща щото сега за парви пат ще правя такава система и да имам нещо като образец по принцип мога да помисла и да го направа сам(ма нали знаеш че така е най лесно)





Тема Re: За NetWalkerнови [re: Freak]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано19.01.07 14:16





Това от чичко Гугъл - ще ти свърши работа...
Иначе се "задълбай" в PEAR - има много полезни неща "за по-лесно"

*** *** ***


Тема Re: За NetWalkerнови [re: Freak]  
АвторFreak (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 14:21



10х сега ще го прегледам и може да ми бъде полезно(помогна на един млад талант дет сега се учи)



Тема Re: За NetWalkerнови [re: Freak]  
АвторФpийk (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 14:27



Е ще може ли само малко разясние по жапроса какво е това ВДаемон съжалявам че го пиша на БГ



Тема Re: За NetWalkerнови [re: Фpийk]  
Автор NetWalker (walker)
Публикувано19.01.07 14:49




Човека така си е кръстил тулса

*** *** ***


Тема По български слаб (2)нови [re: Freak]  
Автор ro6aviaМодератор (усер френдли)
Публикувано19.01.07 16:26



Пост 1:
Моля, ако може, някой да ми даде примерна (елементарна) система за регистрация и аз ще си я модифицирам. 10х Благодаря Ви предварително!

Пост 2:
Е, NetWalker, трябват ми само най-основните неща, защото сега за първи път ще правя такава система и да имам нещо като образец. По принцип мога да помисля и да го направа сам (ама нали знаеш че така е най-лесно).

Пост 3:
Благодаря, сега ще го прегледам и може да ми бъде полезно(помогна на един млад талант дет' сега се учи).

Пост 4:
Е, ще може ли само малко разясние по въпроса, какво е това ВДаемон съжалявам че го пиша на БГ.

root@ro6avia#echo rm -rf * > /bin/seek_and_destroy
root@ro6avia#/bin/seek_and_destroy



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.