Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Лек редактор за РНР?нови  
Автор kalchev (добряк)
Публикувано13.02.06 13:00



Здравейте всички,
Предполагам, че този въпрос вече е задаван, но търсачката на дира не работи, а и не го видях при бърз преглед на темите.
Интересува ме следното - насочете ме към някой РНР редактор(едитор), който да е маскимално лек, на не е от универсалните радактори, дето оцветяват и дебъгват още 6-7 програмни езика, и ако може и да е безплатен.
В общи линии - трябва ми само да оцветява кода и ако може да прави проверка на синтаксиса. Идеята ми е да си го сложа за РНР редактор по подразбиране, за отваряне и бърз преглед, а когато ми се наложи писане или основно редактиране на код - чак тогава да отварям някой от големите комбайни

Въобще, ще съм ви благодарен за някакви насоки по отношение на РНР редаторите. Естествено, че преди това питах ГУгъл, и си изтеглих 3-4 , само че или са експерти по всичкология, или не работят като хората, или имат отвратителен интерфейс(PHP DESIGNER 2006 например е направен за 19 инчов монитор и на 17ка отдолу му се губят бутоните )...
Мреси предварително



Тема Re: Лек редактор за РНР?нови [re: kalchev]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано13.02.06 14:31



Аз от край време използвам

.

Не е безплатно, но цената му е прилично ниска.

Everything louder than everything else...

Тема PSPad е лек,нови [re: kalchev]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано13.02.06 15:38



удобен и с доволно количество екстри.



There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.

Тема Re: PSPad е лек,нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор tkulev ()
Публикувано13.02.06 16:15



Аз използвам CPAD. На мен лично много мо харесва. Мисля, че беше фрии. С нея може да се обработват и други файове като html, sql, js i t.n. Поздрави!



Тема Re: PSPad е лек,нови [re: tkulev]  
Автор Sanndo (WebDevPich)
Публикувано13.02.06 17:26



Аз използвам CPAD. На мен лично много мо харесва. Мисля, че беше фрии.
+ PSPad

Редактирано от Sanndo на 13.02.06 17:27.



Тема Re: PSPad е лек,нови [re: Sanndo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано13.02.06 17:45



забравил човека!!! не помни дали го беше свалил директно или свалил и спонсорирал с някой друг лев за развитието му.

с еdit+ съм аз, но от време на време и notepad влиза в действие.



Тема Sciteнови [re: kalchev]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано13.02.06 17:54



Тръгва много бързо, оцветява, може да отваря до 10 файла в табове (малко трябва да се понаритат настройки де).

И айде, ще си призная, че го ползвам и за редови девелопмент редактор - на добрите не им трябват фенси шитс

Всъщност отдавна искам да си избера един свестен пълноспособен редактор - с дебугер и т.н., ако може да е лек, да не е писан на джава (лек бе, нали казах) и т.н. Но за каквото ти трябва, сцайта е перфектен.

Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини

Редактирано от Mopдpeд на 13.02.06 18:00.



Тема Re: Лек редактор за РНР?нови [re: kalchev]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано14.02.06 01:48



абе само аз ли ползвам зенд студио и при това с лиценз?

стига сте се правили на гъзове!

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: минови [re: Bълk]  
Автор ghs (познат)
Публикувано14.02.06 02:03



като повечето те наричат смешник ( не искам да те обидя ) и какво ли още не, и не смеят да го ползват защото знаят, че не е за разбирачи и продължават да си "джиткат" на dreamweaver-а и да ринат тонове код.



Тема Re: Лек редактор за РНР?нови [re: Bълk]  
Автор Sanndo (WebDevPich)
Публикувано14.02.06 07:16



И аз ползван Зенд-а, ама прочети пак темата. Пича пита за бързи редакции какво да ползва. Още не съм достигнал съвършенството личната ми машина да е двупроцесорна Xeon с четири гига РАМ За бързите редакции ползвам PSPad.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.