Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моля бъдете снизходителни... и изчерпателни :)нови  
Автор nabor89 (непознат )
Публикувано28.12.05 00:07



Интересува ме как мога да използвам някакви променящи се числа от други сайтове в моя. (Например курсът на долара от бнб.бг) В момента се уча да работя с Дриймуийвър :) Ще ми свърши ли работа? Между другото, ако може и да ми дадете някакъв примерен сорс, ще бъда много признателен!

Дано съм избрал подходящия форум, защото четох доста часове, но като че ли никой не е писал за това. Благодаря предварително за помощта!



Тема Re: Моля бъдете снизходителни... и изчерпателни :) [re: nabor89]  
Автор ghs (познат)
Публикувано28.12.05 00:37



не си чел достатачно.
потърси из темите през последните 6 месеца за бнб и валутни курсове и ще намериш доста теми за това. има и кодове за това как да го направиш



Тема Re: Моля бъдете снизходителни... и изчерпателни :)нови [re: nabor89]  
Автор Цитoплaзмaтa (кипяща)
Публикувано28.12.05 09:41



В отговор на:

но като че ли никой не е писал за това.


Не си прав. Преди 2 месеца някой попита точно това. Моля те потърси назад в темите.



Тема Re: Моля бъдете снизходителни... и изчерпателни :)нови [re: Цитoплaзмaтa]  
Автор nabor89 (непознат )
Публикувано28.12.05 12:13



Четох ги тези неща, ама на мен не ми трябва точно за валутните курсове. Дадох го само като пример. Явно ще е по-добре да ми кажете към коя книга да се обърна, щом не е лесно за обяснение.



Тема Re: Моля бъдете снизходителни.. и изчерпателни :)нови [re: nabor89]  
Автор ghs (познат)
Публикувано28.12.05 13:50



в книга няма да намериш обяснение за това как да сложиш подобни неща по страницата ти



Тема Re: Моля бъдете снизходителни.. и изчерпателни :)нови [re: ghs]  
Авторnabor89 (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 14:26



Добре, като ми кажеш такова нещо- какво?! Да се примиря, че не мога да го направя ли?! Айде окуражи ме малко, плс! Ако не можеш да ми помогнеш поне ми кажи къде да потърся помощ..



Тема Re: Моля бъдете снизходителни.. и изчерпателни :)нови [re: nabor89]  
Автор Цитoплaзмaтa (кипяща)
Публикувано28.12.05 14:40



Здравей, наборе!
Според мен подобен проблем би трябвало да се решава с JAVA. Аз нямам много опит с JAVA, но знам, че с този език за програмиране можеш да четеш от други сайтове.
задачата, която реших, беше точно такава - трябваше да се прочетат данни от файл на сървъра и да се визуализират във форма на графика. Ако те интересува подобно нещо мога да ти помогна, но ще трябва да изчакаш да ми свърши зимната отпуска.



Тема не разбрахнови [re: Цитoплaзмaтa]  
Авторnabor69 (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 15:03



Вие сега 89 година сте родени или 89 година се уволнихте от родната казарма,а?



Тема Re: Моля бъдете снизходителни.. и изчерпателни :)нови [re: Цитoплaзмaтa]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.12.05 15:13



какви джави какви 5 лева?

-----------------
живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!


Тема Re: Моля бъдете снизходителни.. и изчерпателни :)нови [re: Bълk]  
Авторnabor69 (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 15:31



Значи Вълка знае, ама не казва! Я му се примоли пак! Ама ти да не си на 15-16 години, а! Лелееее, колко съм стар и изморен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.