Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търси се програмистнови  
Авторmotion (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 14:53



Здравейте, малка софтуерна фирма търси PHP програмист. Трудов договор и 8 часов работен ден. Работата е за интересуващи се от София. Освен познаването на PHP е бонус ако се справяте или сте работили със следните неща: XML, XSL. По принцип работата е с PostgreSQL, но в случай че сте работили само с MySQL това не е проблем, макар че предишен опит с PostgreSQL е предимство. Изключително високо ще бъдат оценявани хора, които наистина имат желание за работа, мотивирани са и искат да се развиват. Знанието на английски език на задоволително ниво (писане на коментари и др. подобни) е задължително. Знанието на италиански е голям плюс!

Начална заплата: 500 лв./месечно (чисто)

Всички желаещи да изпратят автобиография, както и допълнителна информация за себе си и това какво са правили до момента на адрес office@motion-bg.com



Тема Re: Търси се програмистнови [re: motion]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано28.01.05 15:38



500 лв. начално, даже чисто за 8часов ден - оптимисти. ХМЛ с ХСЛ, то ако се знаят тези неща развитието не го виждам на къде ще е.



Тема Re: Търси се програмистнови [re: Bълk]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано28.01.05 16:06



предстявям си тва като е заплата за НАИСТИНА МОТИВИРАНИ работници, ква ли е за не-чак-толкова-мотивираните...

Just a genius



Тема Re: Търси се програмистнови [re: Blake]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано28.01.05 16:16



пенсионерски стипендии или студентски пенсии



Тема Re: Търси се програмистнови [re: motion]  
Автор тoшo (да бе да)
Публикувано30.01.05 01:37



" Работата е за интересуващи се от София. "

е мене София не ме интересува, начи не стаам... :)



Тема Бе не знам за...нови [re: Blake]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано01.02.05 16:44



програмист, ама май е по-добре първо да си потърсят дизайнер, щото кат им разгледах портфолиото и нещо почнаха да ми играят очите... Напукаха се май

Всъщност като се замисля колко дават на програмиста и ако толкова дават и на дизайнера, почва да ми става ясно...

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.

Редактирано от Koтapakът нa Шpьoдинrep на 01.02.05 16:45.



Тема Re: Бе не знам за... [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Авторmotion (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 16:44



Здрасти, в случая програмиста въобще няма да работи по нещата които си видял в портфолиото. Заплатата е толкова защото и работата е като за толкова пари и изискванията са като за толкова, т.е. търсим програмист средно ниво, който ще бъде средно натоварен с работа.

Дизайните е малко сложно с тях - ако някога си работил по подобни проекти щеше да знаеш че в повечето случаи който плаща той си поръчва музиката и ние не можем да се месим във вкуса и желанията на клиентите, а само ги съветваме. Това което те избират обаче си е тяхна работа.



Тема Ми за толкова паринови [re: motion]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.02.05 19:55



в най-добрия случай ще намерите начинаещ.
Който в момента в който добие опит и контакти ще отлети.
Е може да имате късмет де....

Bеer? Mоre?




Тема Тц, Тц...нови [re: motion]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано05.02.05 03:44



"ако някога си работил по подобни проекти щеше да знаеш..."

Абе не знам човек, тва дет го казваш си е верно, ама да ти кажа честно, аз бих си направил труда да препоръчам и да дам съвет на клиента какво да си поръча, а после ако си поръча лайна - не бих си ги включил в портфолиото... То нъл знаиш за портфолиото - ни съ слага само за да отбиеш номера, а за да ти привлича клиентите?

А инак - кат зъ програмиста - кат даваш такава заплата за толкова работа - направи си труда да кажеш и каква е тази толкова малко работа, дето да те извини за малката заплата...? Все пак, по този начин ще събереш една купчина тийнс дет могат да ти конфигурират произволен phpBB, но ти не искаш това, нали?

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Шо бре...нови [re: bira_more]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано05.02.05 03:45



при добро обучение мое да вземат кетап за PHP училище

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.