Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема съвет/идея за CMS  
Автор Volkano v.5 (project closed)
Публикувано29.11.04 10:27



Здравейте,

търся съвет за следното нещо (предполагам ще има доста желаещи да ме оплюят, но и силно се надявам да се намерят и хора, които да могат да ме посъветват нещо по въпроса) - имам сайт, част от който представлява каталог с около 400 обекта (профили на фирми - 2 снимки, кратка информация за фирмата и адрес), който заедно със сайта е правен преди около 2 години (сайта наскоро беше пработен, каталога все още си стои във вида от преди 2 години, тъй че не се стряскайте), само и единствено със HTML което при това количество обекти прави поддържането му (а и добавянето на нови обекти) доста времеемко. За да не приказвам само празни приказки, следва линк към самия каталог, за да добиете представа за какво говоря

.

Така, това което търся е, ако разбира се има, е някакъв готов CMS (нямам необходимите познания по PHP/MySQL за да си напиша сам), който да може да се използва за целта. Тъй като сайта е по-скоро информативен (свързан с реалното изложение, което фирмата провежда), а конкретно каталога, в последно време не може да се каже че носи някакви изключителни приходи, не бих могъл да отделя средства и да поръчам преработка на някой, затова търся такова решение. А питам тук, тъй като от близо 2 месеца ровя из
(че и на други места) и не намирам нищо подходящо, а е възможно някой от вас да се е сблъсквал с подобен проблем и да има идея за решение (някакво).

Предварително благодаря за всякаква помощ както на отзовалите се да помогнат, така и на тези от вас, който ще ми теглят някоя и друга благословия (за това че са ми отделили от времето си!).



Тема Re: съвет/идея за CMSнови [re: Volkano v.5]  
Автор dunamis ()
Публикувано29.11.04 20:22



Мога да ти препоръчам това:



Аз съм го писал и бих могъл да ти помогна да го инсатлираш и конфигурираш.



Тема Re: съвет/идея за CMSнови [re: Volkano v.5]  
Автор ..:: StanProg ::.. (Developer)
Публикувано30.11.04 10:09



Пробвай

-то.

__________________________________
Пътят към ада е осеян с добри намерения

Тема мястото ...нови [re: Volkano v.5]  
Автор AcidMemory ()
Публикувано30.11.04 11:04



ами както няколко пъти съм споменавал, ето сайта, в който можеш да видиш всяка по-известна PHP CMS (а и не само CMS), както и да я пробваш и от user и от admin страна






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.