Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема относно hosting-анови [re: Дpeмeщ]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано03.02.04 10:43



Мисля, че трябва да е в България...или някъде в Западните Покрайнини (Europe), защото ще се използва главно от БГ.

Everything louder than everything else...


Тема Re: домейннови [re: Дpeмeщ]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано03.02.04 10:44



Е са...няма да си правим кофти номерца.

Относно домейна, за който ти споменах, ще проуча днес нещата да се уреди по тънката лайсна.

Everything louder than everything else...


Тема Re: А ПОСЛЕ, КАТО ОТРЕЗНЕЕМ ...?нови [re: NetWalker]  
Автор AcidMemory ()
Публикувано03.02.04 11:01



ама ти май не си разбрал - на никой никъде не му се мърда, но рано или късно (по-скоро рано, доколкото разбрах) ще му се наложи ... (за справка - по-горните мнения и теми)

по въпроса за превода - а защо ти не си се захванал, да не мислиш, че е лесно
общо взето повечето хора тук "страдаме" от липса на време. превеждал съм разни опън сорс продукти и съм ги пускал, но пък много съм се дразнил от факти, като това, че оскомърс има поне 10 имплементации на български в мрежата и нито едната не е пусната пусната в сайта им ...

аз също не се заяждам, но помисли само защо нещо такова не е започнато досега - защото, както всички неща, се нуждае от средства
лесно е да се каже "ами аре де - давайте, аз съм за", но хората, които го правят не могат да живеят само от добри чувства. кой български проект се издържа от т.нар. donations - отг. никой. всички подобни начинания или пропадат или продължават някакси (дали в първоначален вид или в орязан вид) чрез някакви спонсори или някаква странична помощ ... ние пари за софтуер не даваме, та камо ли за "членски внос"



Тема Re: Резюме от Ян. 31 2004нови [re: .Luckie.]  
Автор Lupi (I got da poison)
Публикувано03.02.04 11:23



Няма смисъл да правим връзки към външни сайтове. Не се знае колко време още JobTiger ще поддържат тази услуга, плюс това е добре всичко да е на едно място.



Тема Re: Като редовен четящ тука,нови [re: Дpeмeщ]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано03.02.04 11:34



мога да предложа услугите си на разположение.
1. Хостинг - все пак бачкам в ИСП, освен това поддържам няколко собствени сървърчета. Характерна особеност на сървърчетата - много добър пиъринг и кофти международен.
2. Домейна е 10 американски пари и без това напоследък регистрирам по един на месец - срещу една бира от всеки от организаторите даже ще съм на далавера.
P.S. Навремето ти исказа една мисъл че тъй като така и така обиаваме един и същи район, може да направим някоя кръчмонавтска обиколка. Или нещо от този сорт. Само напомням

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Резюме от Ян. 31 2004нови [re: Lupi]  
Автор .Luckie. (пътник)
Публикувано03.02.04 11:40



За връзките към чужди сайтове - по принцип да, съгласен. В случая и за подобни неща - не съм. Смисъла на подобна услуга е да се поддържа такава информация на едно място. Иначе примерно при промяна на нещо в CV-то трябва да го сменям на 5 места. Тъпо.

А за JobTiger - доклкото знам, ше я поддържат услугата, докато ги има. Не се чува да фалират.

"Щастието, Санчо..."


Тема Re: Като редовен четящ тука,нови [re: 4l]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано03.02.04 13:04



Вярно, не се сетих за твоя хостинг! .
Мисля, че би могъл да свърши работа (защото моето предложение беше за в САЩ).
Колкото до кръчмарската обиколка, не забравяйте кой ви пусна мухата . (БТВ веднъж вече се събрахме на една маса в Заведението с Голямото Плюскане, ама беше такава блъсканица, та не можах да ви запозная ;))



Тема Re: Резюме от Ян. 31 2004нови [re: .Luckie.]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано05.02.04 12:27



идеята е кратко резюме без да се ангажира с нещо още повече със сайт за търсене на работа, защото има хора в този форум които дават работа и в резюмето им ще има подобни сайтове.

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: Резюме от Ян. 31 2004нови [re: Дpeмeщ]  
Автор .Luckie. (пътник)
Публикувано05.02.04 12:54



А, лошо няма. :) Споменах го, понеже е възможност за решение.
А и не е най-важното в целия проект, по - скоро е детайл.

"Щастието, Санчо..."


Тема Re: А ПОСЛЕ, КАТО ОТРЕЗНЕЕМ ...?нови [re: NetWalker]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано05.02.04 12:56



целта на приказките за изнасяне е неопределено бъдеще, този форум рано или късно ще умре, има си признаци за това последната една година.

Гледа се да се запази и представи общноста, иначе в един момент ще стане така, че аз съм из сайтпойнт или руски форуми, другия е в някъв билдер и това е, освен ICQ връзката от преди няма да остане нищо.

Между другото, никой не е казал, че ще лесно и всичко може да се направи за 10 минути, за това тази тема се изнася за обсъждане във форума.

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.