Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> PHP
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zend Studio 3.0нови  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 21:24



Хм, доста доволно... създава си проект, разпознава класовете, дава ги като код хинт... трябва ми малко време да свикна с оцветяването. Какво мислите по въпроса? (Предполагам повечето сте закоравели на леки редактори от типа на едитПлюс или ултраедит).

Но определено ако компютъра е бърз си струва. След изтичането на триала ми се закани да ме смъкне до някакъв персонал едишън. И така.



Тема Re: Zend Studio 3.0 [re: q]  
АвторAcidMemory (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 00:11



мдам, "закоравял" съм по "надграден" UltraEdit (особено по-новата версия, с която можеш да едит-ваш отдалечени файлове през ssh 1/2, дори и с key файл и т.н. да не стане като реклама )

на няколко пъти съм опитвал да мина към някакви такива продукти, но зенд-а винаги е тежък и не поддържаше (сега не знам, но поне в началото) връзка през ssh и размазваше по екрана (заради джавата)
на фрий едиторите се им липсваше по нещо важно, а като станеха по-добри ги купуваха (phpcoder->maguma, phped->nusphere)

maguma studio ми се струва много добре, но не и лайт версията (не девелопвам сам и само на мойта машина), а до другата не мога да се добера

бях си дръпнал старото nusphere phped 3.05 (цяло цд беше), но така и не го инсталирах -> не си спомням, ама нещо не ми хареса там ...

та ако на някой му се намира maguma studio пълна версия, да прати линк или да се обади



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: AcidMemory]  
АвторZeos (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 11:28



Samo notepad(za win) ili pico w concsle :>, are stiga ligawshtini si tiq IDE-ta... wie programisti li ste ili babi???



Тема Re: съжалявам ...нови [re: Zeos]  
АвторAcidMemory (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 12:13



може да съм всичко друго, ама не и мазохист ... с тоя notepad /сигурно ша приискаш и като във вица в "осъвременен" вариант да седа пред "total commander"-a и да си пея "I like to move it, move it"/



Тема за pico ...нови [re: Zeos]  
АвторAcidMemory (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 12:14



а от pico толкоз съм теглил, че най-накрая си сложих "joe" ...



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: Zeos]  
Автор ro6avia (ламерясал)
Публикувано16.09.03 17:33



Ти пък нотепад
а я в дос конзола
цопъ цон ааа.пхп
<?
соме_соурце
?>

и ако не стане сначале

E tuk ni6to niama :



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: ro6avia]  
АвторZeos (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 15:18



A, takaka bre :) tfa posldnoto mi haresa. shta cherpq edna bira.



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: q]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 21:02



hi
nqkoj moje li da mi dade link ot kudeto da si izteglq Zend Studio 3.0 - bezplatno i eventuallno crack za nego 6toto fgledam 4e struwa pari ina4e.

10x



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: q]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 21:05



po to4no az 6te si go izteglq ot sajta na ZEND , no predpolagam 4e 6te trqbwa klu4 za aktiwaciq ili nqkakwa parola. Nqkoj moje li da pomogne po vuprosa



Тема Re: Zend Studio 3.0нови [re: q]  
Авторnoname (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 21:07



na kakwa konfiguraciq normalno bi wyrwlo Zend Studio 3.0




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.