Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 27.09.24 
Автомобили
   >> Peugeot
*Кратък преглед

Тема ВЪПРОС???нови  
Автормитaka (Нерегистриран)
Публикувано30.10.05 09:33



ИСКАМ ДА СИ КУПЯ КОЛА НО НЕ ЗНАМ НА КАКВА ТОчНО ДА СЕ СПРА,КОЛЕБАЯ СЕ М/У ВЕКТРА 97-98г модел,РЕНО ЛАГУНА 96-98,ИЛИ ПЕЖО 406.КАКВИ СА ПРЕДИМСВАТА И НЕДОСТАТЪЦИТЕ НА ТЕЗИ АВТОМОБИЛИ,КАКТО И КОЛКО СТРУВАТ.ПИТАМ ТОЗИ ВЪПРОС,ЗАщОТО НЕ СЪМ В БГ И КАТО СЕ ПРИБЕРА СМЯТАМ ДА СИ КУПЯ НЕщО,НО НЕ САМО ОТ ДЕН ДО ПЛАДНЕ.В НЯКОЙ САЙТОВЕ НАМИРАМ ВЕКТРИ 97-98г ЗА ПО 6-6500лв, И СЕ чУДЯ ТОВА ИСТИНА ЛИ Е И КОЛКО щЕ МЕ ИЗКАРА ЕДНА ТАКАВА,МОЖЕ ЛИ ЗА ОКОЛО 8000лв ДА СЕ КУПИ НЕщО ДОБРО ОТ ТЕЗИ МОДЕЛИ?БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ



Тема Re: ВЪПРОС???нови [re: митaka]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано30.10.05 17:03



еми вектрите с много ниска цена са полски или таксита точно този модел не ми е ясен много много лагунките са доста евтини като са си с недостатъците но като цяло ако е запазена с добро двигателче и на ниска цена бих си взел 406 си е супер само дето на бензина не може да се сложи газ а пък дизелите си даржът цената и то има защо общо взето в твоя случаи обикаляш спокоино пазарите запушваш си ушите за какво ти говорят джамбазите и си купуваш колата с най-добро състояние с екстри и двигател които да ти харесват:)ако избереш нещо пиши да дадем ЪКЪЛ:):):)успех



Тема Re: ВЪПРОС???нови [re: paди]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.10.05 10:48



Пич, айде ако обичаш, не почвай пак с нелепите изказвания "само дето на бензина не може да се сложи газ"... става ли?

Just a genius



Тема Re: ВЪПРОС???нови [re: Blake]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 19:23



аиде кажи ми къде слагат с гаранция и отивам 2,0 не съм я карал от поне 2 месеца:):):)а пък и с тая цена няма фаида на газ:):):)



Тема Re: ВЪПРОС??? [re: paди]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано04.11.05 11:34



1.04 + 20% = 1.25
1.25 < 1.65

(не съм много сигурен в актуалната цена на бензина, защото сипвам по 2 пъти в годината колкото да не ми свети резервата )

Това е моята сметка.

Ако на някой преразходът му на газ спрямо бензина е 50-60%, то може и да няма файда.



Тема Re: ВЪПРОС???нови [re: paди]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.11.05 12:22



ами отиди в другия форум и се свържи с пича Bauer, само че е от Пловдив - иначе има 406-ца и си я кара на газ, явно става ...
Разбира се, както вече споменах, не става въпрос за уредба от 400 лева , но генерализирани твърдения от сорта "не може" не приемам!

Just a genius



Тема Re: ВЪПРОС???нови [re: Blake]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:05



е добре де за мен си нестава но аиде става но не си струва:):):)аз не сравнявам с бензина то е ясно че е по евтино но спрямо нафтата и като се натресът и всичките неудобства и щетите не си струва а и ако се окажа прав за олиото и го намеря на добра цена просто няма коментар:):):)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.