Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 28.09.24 
Автомобили
   >> Peugeot
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Инфо за 406нови  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано30.06.03 17:50



Здравейте колеги, няколко въпроса за 406. Ще съм благодарен ако някой може да ми отговори.
1. От кога /коя година/ климатика е стандарт
2. Има ли 1.8 - 8 клапанов мотор и колко коня е той
3. Какви детски болежки са известни и горе долу кога са отстранени
4. Абе всякаква информация ще ми е полезна
10х предварително

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Инфо за 406нови [re: the_rider]  
Автор Eva*Модератор (и пак тя)
Публикувано30.06.03 19:47



Иди ето тук

избери си "Статии" и там ще видиш 406 "на старо +/-".

Отделно колегите ще те информират за модела от личен опит.



Тема Re: Инфо за 406нови [re: the_rider]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано01.07.03 08:42



Статията дето ти предлага Ева не е лоша в смисъл, че има малко история. Иначе не знам защо авторът е решил, че моторите имат висок разход на масло. Сигурно неговата е имала. Освен това щангата, която цитира не е пластмасова, но наистина е вероятна смяната и да кажем към 200к. Пластмасови са биелетите. Абе аре да не се правя на разбирач, за бензинките не знам нищо като данни, аз съм фен на нафтата.



Тема Re: Инфо за 406нови [re: Eva*]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано01.07.03 09:09



чел съм я тая статия в мобиле, според мене е доста лаишка, както междувпрочем повечето статии от типа +- там. Там съм виждал статии от един и същ човек писани през една година, които откровенно си противоречат. Все пак мерси, но ми се ще да видя мнения на хора, които наистина познават модела
p.s. Сайта ви е готин, по-готин от нашия, макар че излезе по-късно

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Инфо за 406нови [re: 4O6HDl*]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано01.07.03 09:11



бе то и аз съм фен на нафтата ама 406 пък и дизел, малко ми е над възможностите, все пак кажи някакви впечатления по купето, някви характерни проблеми

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Инфо за 406нови [re: the_rider]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано01.07.03 13:17



Тя моята е още новичка за БГ стандарта. Скоро ще стане на 3 години, но е на 112к. Нищо и няма още. Карал съм 405, 605 и тази. Има си чара, но 605 е друго. Уплътненията на вратите са гадни като на 405 и залепват при заледен нощем дъжд. Нещо, което е немислимо при 605. Окачването е на ниво. Колата е от СФА, т.е карана само тук и нищо не тропа, скърца и т.н. На практика изглежда и се държи като чисто нова. Наскоро се видях с един приятел с Пасат - мечтата на много българи. Колата му беше на 92к и беше жалка картина. Скърцане и тропане в окачването,друсаща, шумна и невървяща( ТДИ 110к.с) Като се качи в "слабата" френска кола мълча доста време... Ако ти стигнат кинтите вземи си от втората генерация, мисля след 99г. Всичко е пипнато както требе. Не вземай с мотор 1.6. От втората генерация мисля няма с този мотор. Няма смисъл да вземаш дизел с предкамера(1.9, 2.1 тд) Разликата с HDI е голяма. Управлението си е наистина удоволствие. 605 тука изостава - по-трудно се кара и по-лошо спира. Не я сравнявам с 405, защото освен уплътненията на вратите друго общо няма.



Тема I az mislia da si kupia 406, no...нови [re: 4O6HDl*]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано01.07.03 14:12



ot mnogo mesta 4uh, 4e 2rata generacia(sled feisliftinga) e po-pra4ka ot parvata. Pove4e se tro6ala, oka4vaneto i bilo po-lo6o, lamarinata mnogo po-slaba i ne maxV e po-slaba i vsi4ko tova pri edin i sa6ti dvigatel! Verno li e tova? 6toto novote dosta po-krasivo. Samo tova li mu e predimstvoto?

NO PAIN - NO GAIN!!!



Тема Re: Инфо за 406нови [re: 4O6HDl*]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано01.07.03 16:34



със сигурност втората генерация е по-добра, но и тука няма да мога да се включа, вероятно ще отида някъде 96-97 в най-добрия случай, но все пак ти благодаря и със здраве да си я караш
между другото на официалния руски сайт има много подробни инструкции, в случай че нашите са си спестили книжката, ето тука - www.peugeot.ru
има руска и английска версия

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: I az mislia da si kupia 406, no... [re: GAlNER]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано01.07.03 16:39



това пък за първи път го чувам, не че съм чувал много де, иначе нямаше да питам
а пък жена ми смята че старото е по-красиво, по изискано било, женска им работа /Ева да не чете/

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: I az mislia da si kupia 406, no...нови [re: GAlNER]  
Автор 4O6HDl* (майстора)
Публикувано01.07.03 17:36



Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Абе откъде тоя фолклор бе? То че е кисело кисело е гроздето, ама честно такива глупости не бях срещал досега!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.