Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 01.06.24 
Автомобили
   >> Peugeot
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: Spidercho]  
АвторJaponchik (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 22:24



A mi vuv vashite klubove se pisheshe neshto za puknati glavi, mai vse pak ne beshe tochno vashia mi edna dooosta proslovuta nemska marka deto neshto pisheha che celi 35 godini bili N1. Ta te neznam po kakvo sa nomer edno , no mai naistina po puknati glavi i kormilni reiki sa N 1. Puk vie mai si imahte drugi problemi neshto ot roda na trakane na povdigachi, mai i tamponite ili neznam si kakvo niakoi se oplakvaha che im skurcali, na drugi dvigatelite im ne dostigali neobhodimata rabotna temperetura i t.n. i t.n. francuzite puk si imat problemite sus slabata hodova chast i el sistemite.



Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: Japonchik]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано14.04.02 14:40



Taka goworish wse edno japanka w serwiz ne wliza.

Редактирано от Spidercho на 14.04.02 15:01.



Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: Spidercho]  
Автор the_rider (член)
Публикувано16.04.02 13:50



как ще влиза като никой не ще да ги прави те не бяха ли за еднократна употреба



Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: NickZ]  
АвторOmega (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 12:00



Не съм специалист, но като средностатистически шофер, возил се и карал Ауди 80 1,8S, 89-та на един приятел, смея да заявя, че това Ауди е едно голямо дърво/поне неговото де/...Вози твърдо, тропа като жигуле, купето е тясно/отзад трябва да си кача краката на раменете/, тапицерията е груба като чувал, багажника е колкото за един сак, разхода на бензин е мамси джейс/е той си сложи газова уредба - около 20/100/,за почти две години, откакто го има е дал поне 2500 кинта за ремонти, и т.н...С две думи, изобщо не ми хареса...А иначе новите А4 са си направо супер...ама новите!
За 405-та нямам преки впечатления...



Тема Японските коли...нови [re: Omega]  
АвторBoni (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 14:12



Японските коли наистина са най-здрави. Карал съм 3 години Мазда 323ф и наистина мога да кажа че такова животно нема от евро производителите.
Ако не я блъскаш често - няма разваляне и въпреки че частите са скъпи(оригиналните) НЕ СЕ НАЛАГА ДА СЕ КУПУВАТ.Страх ме е обаче да си купя на старо ,защото не я знам как е карана и ако трябва нещо да се прави - ужас.
Имахме във фирмата една нова (от Варко) и една втора ръка.За втората ръка
мога само хубави неща да кажа,но все пак не и знаехме реалните км.Новата
обаче на 200 000 не бяхме сменяли нищо !!!Нито шарнири,нито накрайници,нито амотресьори нито дискове,лагери и т.н.Само консумативи.
Страшна кола !



Тема Re: Японските коли...нови [re: Boni]  
Автор the_rider (член)
Публикувано18.04.02 17:38



Е аз пък имам един приятел дето една мазда за 4-5 години 3 пъти я плати, само търсеше кво от кво става щото цените на частите били като за ф16



Тема Re: Японските коли...нови [re: the_rider]  
АвторSi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 00:21



E triabva da se znae 4e iaponski avtomobil ne e za vseki! Tan pobalgariavaniata i minavaneto po-tankata laisna se vrastat tapkano. I ako predisnia sobstvenik na tazi Mazda e bil mekoi "Maistor" rabotata e iasna.



Тема Re: 1993нови [re: Blake]  
АвторSteff (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 11:10



Imam takova Peugeot 405 2.0 SRI,novata versija i parvonachalnata mu registracija e 21.08.1992.A ima takiva i ot 06.1992.



Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: NickZ]  
Авторsiemesoanic (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 13:52



Здравейте клуб Peugeot от Citroen!
Оставете собствениците на немски "страхотни" коли да си мислят, че карат заслужилите си парите кошници. Тези хора ще поддържат "имиджа" и така цените ще са в тяхна полза. Да не би да е приятно да си купиш Golf на 10 години за 8000 лева и да се друсаш цял ден като картoff и да си признаеш грешката... Питайте човек пътувал поне 500км на ден с немска кола как се чувства. Все пак жимеем в страна със страхотни пътища за тестови полигон.
А за AUDI 80- моето мнение е, че вози твърдо, доста тясна е отвътре за този клас, а и багажника е твърде малък. Един колега - немец от Мюнхен ми каза, че при тях AUDI си купува "чичо на село". Естествено, че за него има само една кола - BMW, но пък е много скъпа за поддръжка, дори 3-ката...
Чао!



Тема Re: AUDI 80 Vs PEUGEOT 405нови [re: siemesoanic]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано19.04.02 15:52



Ха-ха-ха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.