Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 05.07.24 
Автомобили
   >> Peugeot
*Кратък преглед

Тема Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови  
АвторAleksis (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 11:10



Koe spored vas e po-spoluchliv izbor za pokupka na staro- Peugeot 405 ili Opel Omega ? Stava duma za avtomobili na sravnitelno ednakva vuzrast 91-92 gogina, na po 150-170 000 km. Tova koeto mi haresva v P405 e prednoto predavane, no ne sum poznavach, kagete si mnenieto.



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ? [re: Aleksis]  
Автор xakep (NFSG)
Публикувано14.11.01 21:44



V momenta i dvata modela vurvjat na izgodni zeni na staro, daje dosta izgodni. No te sa ot razlichni klasove. Omega otgovarja na P 605, 405-ta otgovarja na Opel Vectra. I vseki ot tjah ima predimstvata na saotvetnia klas. Omega- goljamo prostransvo, goljam bagaznik, no lapa mnogo gorivo i ima skupi chasti. P 405 e po-malko, no po ikonomichno, s njakoi dvigateli e i po-pargavo. Ako e diesel Peugeot e po-dobro. A inache zavisi za kakvo 6te polzva6 kolata.

Gone in 60 seconds!! :))


Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: Aleksis]  
Автор medenka (непознат)
Публикувано31.12.01 23:37



Щом купуваш от втора кола ръка/или трета/ по-добре е немска машина .
По-стабилни са. Вземи пробни карания за по половин час и с двете и ще усетиш.
Аз самата имам ПЕЖО ...за първи път френска машина -конфорт предлагат французите и ехтри ,които почти никога не ти трябват.Немците предлагат добра механика и стабилност, здравина на частите.
За пътищата на БГ -немска кола.



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: medenka]  
Авторprof.lvanov (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 20:53



pishe se komfort draga.:)
Da,gospojata e prava,po-dobre nemskata mashina za BG,no pak men lichno opel omega ne me kefi koi znae kolko.Prijatel si kupi pejo 405 ot germanija i e mnogo dovolen ot nego.
Omegata e skapa za poddrajka:(



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: Aleksis]  
АвторThe rider (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 17:43



Прави са колегите
пежото е по-добро като двигатели, а опела като купе и окачване
ама как лапа омегата ако знаеш....
а ако е дизел въобще не си мисли за опел, търси vw или мерцедес, а най-добре пежо-ситроен
А за километрите- забрави. НИКОЙ на запад не си кара колата веднъж месечно за да навърти 150 хил. за 10-15 години. Виж www.mobile.de



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: The rider]  
Авторruin (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 21:53



Da,tova za kilometrite mi xaresa.Choveka e prav,evropeeza kara kato pobarkan.Prosto toi ne jivee s misaltta,che shte umre s taja kola.Kara se mnogo zdravo na zapad.Sutrin vav 5.00h v Germanija nemojesh da presechesh patja ot koli.Kak sha stane taja rabota kakto kazva kolegata za 10gd-150 xil???? Vnimavai za kilometrite! Tezi kilometri se navartat za 3-4-5 godini.



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: ruin]  
АвторThe rider (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:59



Направо падам от смях някой като ми каже че си взел кола 89 напр. на 135 хил. км. И била на една жена и тя нея карала и само в гараж била стояла
вече ми се струва че цяла западна европа е пълна с гаражи и във всеки от тях седи по една кола и чака нашего брата да почне да я кара



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: The rider]  
Авторruin (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 20:56



Xa xa xa xa:))))))) imenno,kolko sam sporil s takiva xora.Ne che sam sporil,ami sam se opitval da gi "sabudja" ot tozi san.Apak i za kapak kato mi kajat che sa ja vzeli i za 300-400DM i padam ot konja.92-ra,97xil i 550DM. Zdravi vizove:)))))))))))))))



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: ruin]  
Авторthe rider (Нерегистриран)
Публикувано28.01.02 17:56



И на мойта пишеше 113130 като я взех ама ако е на по-малко от 250-270, а вече и 300 ще я цункам по омазнения картер



Тема Re: Peugeot 405 ili Opel Omega ?нови [re: the rider]  
Авторruin (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 18:25



Taka e,karat xorata,kvo da se pravi.Dobre che pravjat "koli" v istinskija smisal na dumata.
:)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.