Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Случките ми с най-добрия приятел на човека(Част 1)нови  
Автор Air Force (новак)
Публикувано03.02.01 14:01



Ще ви споделя най-големите бели‚ които направи моята женска немска овчарка:
1. Кучката беше в къщата‚ бях се качил на тавана и овчарката реши че съм на двора‚ понеже не ме виждаше и реши‚ че трябва да мине буквално през вратата‚ не знам дали беше много вкусна‚ но като слязох‚ тя беше вече изхрупала една дупчица някъде около 20-тина сантиметра‚ много и се израдвах

‚ разбрахме се много бързо‚ след това ме гледаше с влажен поглед една седмица.
2. Кученцето ми беше в кухнята и една кола изсвири‚ тя реши‚ че положението е сериозно и трябваше да види какво става‚ речено-стореноооо‚ та пердетата и пречеха и успя да ги свали заедно с корниза‚ всички пак много и се зарадвахме!
3. Тя пак беше в кухнята‚ този път бях отворил прозореца‚ едно куче се разлая‚ тя реши да раздава справедливост и ... имахме мрежа(железна!) против комари‚ тя я изкара заедно с част от касата(къщата е стара)!

Та това е приятели‚ не съм споменал за пантофи‚ cd-player-а‚ видеото‚ дистанционното‚ кабелите на кабелната....

Обичам ги тези кучета!



Only The Good Die Young!

Редактирано от Air Force на 03.02.01 14:04.



Тема :)))))))нови [re: Air Force]  
Автор Dary (новак)
Публикувано04.02.01 00:10



Да ти е живо и здраво!!!



Тема И моето, и моето....нови [re: Dary]  
АвторДжеферсън (Нерегистриран)
Публикувано04.02.01 14:08



Моето пък се изака точно пред президентството, до часовоя. Какво да правя, минавам си оттам и то изведнъж клекна, изду гръб и... стана тя каквато стана.

Иначе най-сериозното му прегрешение е изяждането на слушалките от уокмена - това ми струва точно 19 долара.

На всичко отгоре, псето ми много лае, когато се звънне на вратата и когато излиза вечер на разходка. Комшиите от долния етаж ми дигаха постоянно скандали, но като видяха, че нищо не могат да направят, престанаха да ми говорят. Това си е чиста печалба за мене, де.

Ех, колко по-прекрасно е да си общуваш с домашни любимци отколкото с хора!!!!!



Тема Re: :)))))))нови [re: Dary]  
Автор Air Force (новак)
Публикувано05.02.01 10:18



А мерси



Only The Good Die Young!

Тема Re: И моето, и моето....нови [re: Джеферсън]  
Автор Air Force (новак)
Публикувано05.02.01 10:22



Обичам кучета заради това‚ че винаги са искренни и най-вече‚ че те обичат‚ за разлика от някои близки хора



Only The Good Die Young!

Тема За Air Force :)))))))нови [re: Air Force]  
Автор Pervenche (непознат )
Публикувано05.02.01 10:43



От една кръвна група сме с теб по отношение на кучетата! Ще ви разкажа случки и за моето, пардон - в момента станаха две. Съседите ми услужиха с тяхната каракачанка за двора, защото съм сама. Пък то нали се случват разни неща....из държавата ни..... Много обичам животните, но кучетата най-вече!
По-живо, по здраво!



Тема Re: За Air Force :))))))) [re: Pervenche]  
Автор Air Force (новак)
Публикувано05.02.01 13:05



Хаххаха‚ супер‚ интересно ми е тази каракачанка вързана ли я държиш в двора‚ защото моята кучка скъса 5 железни вериги.

Only The Good Die Young!


Тема da нови [re: Dary]  
АвторБиcмapk (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 14:29







Тема Re: Случките ми с най-добрия приятел на човека(Част 1)нови [re: Air Force]  
АвторPervenche (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 15:52



Air Force /страхотен ник/ Шаро - каракачанката е изключително куче. В началото малко го подценявах като си мислех, че щом е селско куче и няма определени грижи за него, ще да е с помиярски навици. Много скоро обаче се убедих в противното. Един ден прояви такава съобразителност и интелигентност, че вече започнах да кроя планове как да остане завинаги при мен. Пък и стопаните му са възрастни хора, които едва успяват да свържат двата края и сега като гледат Шаро как е загладил косъма и колко е чист, много му се радват. Та моят Шаро не стои вързан, а свободно се разхожда из двора и нещо повече : идва един майстор, който направи отвор на вратата на двора за да може през деня да ходи из гората или където си иска. Не бих заспала, ако кучето ми стои вързано! При мен е така! И двете ми кучета са свободни. Титулярката ми е черен пинчер-стандарт и е 10 -годишна. Винаги е била с мен, дори и като студентка в чужбина. Това последното май не трябваше да го пиша.
Някой Бисмарк се е опитал да отговаря вместо мен. Не му се сърдя! Да живей човекът!





Тема И ти линови [re: Биcмapk]  
Автор Dary (новак)
Публикувано06.02.01 02:53



обичаш кучетата?
Досега не си ни посещавал тук:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.