Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Жалко!!!нови [re: Dary]  
АвторSharo_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 18:36



Estestveno, che znam vsichki varianti za davane na obiavi po vestnici i radio. Vse pak jivotinkata e na okolo 11-12 godini, zashtoto ima padnali dva gorni zuba. Niama koi da vzeme staro kuche i az sum obrechen da si gledam ciala menajeria vkushti. Ako imash idei, pishi.



Тема Отг: dogнови [re: dog_anon]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 18:56



chestono kazano ne znam vish pimoto mi ot 2.1.2001 do sharo i dr mi pisma do nego dr ne znam kakvo da ti kaja a i po dobre da ne kazvam che ako nedai si boje stane nesto moje az da izlezna vinovna taka che procheti i prezeni.



Тема Отг: za Begov?нови [re: Sharo_anon]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 19:13



koi e tozi Begov i kude mu ekabineta s kakvo lekuva kucheto?Blagodarja za informazijata.



Тема Za Gn Sharoнови [re: kris_anon]  
Авторd-r Kodjabashev_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 19:16



http://www.thepetcenter.com/sur/ph.html
wiz towa



Тема Отг: za Begov?нови [re: kris_anon]  
АвторSharo_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 18:39



Begov e ot starite veterinari. Niakoga se grijil za granicharskite kucheta. Dobar internist i osven tova razbira ot kojni zaboliavania. Toi mi spasi namerenata bolonka, sled kato ciala duzina diletanti si izprobvaha umeniata vurhu neia.

tel 73 22 36, adres: ul Hristo Maximov 74A.



Тема Отг: za Begov?нови [re: Sharo_anon]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 23:17



Blagodarja za tel i adresa imam kojen problem s mojata kotka dano uspee da go reshi zashtoto veche e stanal hronichen.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.