Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отг: sharoнови [re: Sharo_anon]  
Авторd-r Kodjabashev_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 08:27



Най вроятно вашето кученце има перинеална херния.Издуването трябва да е малко под и отстрани ануса, но повече няма да описвам как би трябвало да изглежда.Няма друг метод за лечение освен операция, която наистина е сложна.Аз самия съм оперирал няколко кучета с такъв проблем и винаги ме е било страх.Не вярвайте, ако някой ви обещава,че ще ви излекува кучето на 100% и "проблеми няма да има". Цтатистиката показва/за САЩ/, че над 30% от оперираните кучета след повече от една година имат рецидиви.Същата херния често се развива и от др. страна, ако и сега не си е двустранна. Най често се среща при мъжки кучета и безусловно се налага те да бъдат кастрирани.Ако наистина се касае за перианална херния тя може и да е животозастрашаваща.Ако искате ми се обадете на 088341679 и ще ви кажа къде според мен е най добре да си заведете кучето в София,понеже никой не ми е платил да го рекламирам тук:)))))Ще ви препоръчам истински хирурзи, които знаят какво правят!



Тема Отг: Търся добър кучешки хирургнови [re: Шаро_anon]  
АвторKRIS_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 14:11



E TOGAVA VSE PAK MOJE DA OPITASH S POPOV ILI V NOVATA KLINIKA V STUDENTSKI GRAD TAM IMA DOBRA TEHNIKA A SUSHTO I V EDNA CHASTNA KOJATO JA REKLAMIRAT PO SPISANIJA SHTE POGLEDNA I SHTE TI KAJA.sAMO NE HODI V ZOOPARKA TAM E IVANOV I E IZVESTEN ALKOHOLIK OT NASHIJA KVARTAL TOVA ZA PROROZITE MOJE I DA E VJARNO.NE SUM UBEDENA CHE IMA DOBRI HIRURZI V SOFIA MOJE BI V KLINIKATA NA GARA ISKUR TAM PONE IMAT BOGAT OPIT.



Тема Отг: Търся добър кучешки хирургнови [re: Шаро_anon]  
Авторdog_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 19:11



Моето куче има бучки зад предното краче,на гърба и отстрани на гърдите.Възможно ли е да е рак.Тези бучки растат доста бързо.Преди една година я кастрираха.



Тема Отг: Кое куче си лекувал?нови [re: Dary]  
АвторSharo_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 21:07



Predi poveche ot godina namerih edna bolonka na Reduta. Beshe v ujasno sustoianie i pochti na umirane. Sled mnogo meseci na hodene po lekari mai-posle go opravi edin lekar na ime Begov - pak ot sushtata mahala. Ako se okaje, che kucheto e tvoe, s nai-goliamo udovolstvie shte ti go dam, zashtoto mi stana prekaleno mnogo da se zanimavam s dve bolonki i edna kotka v dvustaen apartament.



Тема Отг: sharoнови [re: d-r Kodjabashev_anon]  
АвторSharo_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 21:13



Blagodaria mnogo. Shte se obadia do mesec-dva, kogato i az se resha da go podloja na noja.



Тема Отг: Търся добър кучешки хирургнови [re: KRIS_anon]  
АвторSharo_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 21:21



Ivanov naistina e patologichen sluchai i nai-obiknoven turgash. Tochno predi 8 godini, kogato kucheto mi beshe oshte kutre, vdigna temperatura i go zavedoh pri Ivanov. Toi vednaga postavi diagnoza GANA i zapochna da go tupche s kakvo li ne. Rezultat nikakav. Pri tova mu oburka izsledvaniata. Kaza, che urinata mu pokazvala PIASAK v BUBRECITE. Maitapat e, che mu biahme pravili izsledvania samo na kruvta. Iavno beshe go oburkal s drugo kuche, no i takiva neshta se sluchvat, kogato chovek prekaliava s chashkata.

Togava zavedoh jivotinkata v edinstvenata durjavna klinika v Drujba i tam D-r Karadjov go opravi za niakolko dni.





Тема Отг: Търся добър кучешки хирургнови [re: dog_anon]  
Авторkris_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 22:01



vuzmojno e stom rastat no pak se konsultiray.Trjabva da znaesh che raka pri kucheta ne se lekuva lesno.osven s operazija.dano ne e rak.



Тема Отг: Търся добър кучешки хирургнови [re: kris_anon]  
Авторdog_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.01.01 23:21



Кажи къде да заведа кучето си и има ли добър хирург в тази област.Предварително ти благодаря крис



Тема Отг: sharoнови [re: Sharo_anon]  
АвторКоджабашев_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 00:04



Ако искаш се обаждай.Проблема си е сериозен , ама не е на твия гръб.Дано да няма усложнения



Тема Жалко!!!нови [re: Sharo_anon]  
Автор Dary (новак)
Публикувано03.01.01 03:36



Моето куче е доста едър мелез,светложълт.Изгубих го преди четири месеца.
Ако ти е трудно, бих ти препоръчала да дадеш обява,че подаряваш болонка.Много е вероятно някой да се отзове.Когато кучето ми се изгуби,обикалях дни наред и разпитвах почти всеки срещнат.Така научих за три намерени болонки,един кокершпаниол и едно хъски.Жената, намерила една от болонките,дала обява в неделното предаване на Дарик радио за животните,че подарява намерена болонка и веднага и се обадили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.