Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема edna kostenurka po-malko...  
АвторCraze (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 15:59



Mdam ... moiata kostenurka umrq... a uj wsichko praweh kato horata ... i nai-golemiq kurioz, beshe che dneq predi da umre q wodih na weterinar (beshe otkazala da qde dwa poredni dni) i veterinarq kaza, che wsichko i e nared. I sega weche si nqmam kostenurka. I na ideq si nqmam ot kakwo pochina. Mai i na veterinarq ne mu e qsno... I sega akwariuma e prazen. Do nego tochno sym slojila golqm (3litrow) burkan s gupi(10 na broi) da ne mi e skuchno wkyshti... tehniqt akwarium shte go imam utre - oswen pompichka, nagrewatel, filtyr i termometyr kakwo drugo mi trqbwa???



Тема Отг: edna kostenurka po-malko... нови [re: Craze]  
АвторС.п,у.к.и. (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 01:12



Aми, ако питаш мен... може би човек, когото да обичаш, не мислиш ли?



Тема edna kostenurka po-malko...Jalko. нови [re: Craze]  
АвторSiera (Нерегистриран)
Публикувано30.09.00 12:47



Jalko za jivotincheto. I na men sa mi umirali liubimci i vinagi sam stadal. Sled tova e mnogo samotno. Prashtam ti moeto sachuvstvie i simpatia s tova pismo. Dano da gi poluchish.



Тема за С.п.у.к.и.нови [re: С.п,у.к.и.]  
АвторCraze (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 14:19



Отговорът ти ме озадачи наистина ...
От къде ти хрумна? Ако не е тайна де.



Тема Отг: edna kostenurka po-malko...Jalko. нови [re: Siera]  
АвторCraze (Нерегистриран)
Публикувано04.10.00 14:37



Благодаря за съчувствието и за симпатията :-) получих ги всичките ;-)

Всяко нещо "свършва"... така казва майка ми, а тя е една много мъдра жена ...



Тема Отг: edna kostenurka po-malko...Jalko. нови [re: Craze]  
Авторjes (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 12:35



ей.... здрасти....
боже, откога не съм идвала тук.... те и клубовете претърпели визуална промяна.... както и да е...
много, много ми е мъчно за А'Туин..... на мен ми умряха 2 по същия начин - загадъчно, но си мисля че е било рахит или нещо подобно (недостиг на витамини и слънчева светлина). А и твоята беше много мъничка.... Моите също така нищо не ядоха 3-4 дни и... си отидоха....
Знаеш ли какво направих след това.... купих си нови (пак 2 броя) но ги взех малко по-големички.... и сега са направо "слончета", много бързо пораснаха и са си живи и здрави. Помисли си по въпроса - може пък пак да си купиш нова.... желая ти успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.