Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощ!!!нови  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано10.06.00 00:07



Някой може ли да каже - котенцата обичали някаква трева- била полезна за стомаха им- каква е тя и къде мога да намеря такава? ;)

Тема Помощ!!!нови [re: Пепеляшка]  
Автор Martin ()
Публикувано10.06.00 05:35



V zoomagazinite se prodava . Pitai za "koteshka treva" .

Тема Помощ!!!нови [re: Пепеляшка]  
Автор Craze ()
Публикувано10.06.00 11:14



Котаракът ми с удоволствие си хапваше и нормална трева преди да го блъсне кола . Най-обикновенна ( тази остричката) трева, пък и зеле и салата ... даже вендъй на спанак налетя. Има и котешка трева, но е хубаво да си засадиш от нея в саксия и да си пасе от там. Можеш иначе да му набираш отвън и да я измиваш преди да му я дадеш. Гледай го какво яде и не му давай повече от трева, която не е искал. Ако му носиш набрана трева наблюдавай хубаво котката си - дали повръща, дали има диария .... също като го гушкаш слагай ръка на стомахчето да видиш дали му "куркат" червата. Не прекалявай с прясното мляко .... И редовно при ветеринарния. :-)

Тема Помощ!!!нови [re: Craze]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано10.06.00 11:53



А благодаря ви много! Ще се погрижа веднага..а..друг въпрос- възможно ли е котка на 6 месеца да е разгонена, от три дни плаче много особено и се държи странно ;)

Тема Помощ!!! [re: Пепеляшка]  
Автор Craze ()
Публикувано10.06.00 12:20



Да, напълно възможно. Освен ако не си направила някаква генерална промяна, като да речем преместване на купичките с водата и храната или пък тоалентата. Котката е женска ? Има хапчета против разгонване... Още - провери зъбите на котето си... :-))) Може да са започнали да падат "млечните" и за това да е нервно. Ще погледна в книжката си кога си сменяха зъбите ... :-)))

Тема Помощ!!!нови [re: Craze]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано10.06.00 12:30



Ох, разгонена е...ами сега..какво да правя- хапчета или котарак? Сиамка е! ;)

Тема Помощ!!!нови [re: Пепеляшка]  
Автор Craze ()
Публикувано10.06.00 12:44



Не е ли малка за котарак ?? Аз не бих се навила да я пусна при първото разгонване ... Все пак решението си е твое. Котката също

Тема Помощ!!!нови [re: Craze]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано10.06.00 13:24



Мдам;)) И аз реших , че е малка още и вече и дадох хапче;))) Ти какво си имаш? ;)

Тема Помощ!!!нови [re: Пепеляшка]  
Автор Craze ()
Публикувано10.06.00 14:24



Аз от вчера си имам костенурка - червенобузеста и страшно сладка. Но до сега не съм гледала костенурка и вися почти нон-стоп в тоя форум за да събирам инфо ... почти прерових старите съобщения и извадих каквото е по моята тема. Котарак си имах до преди година, когато го блъсна автомобил. Гледала съм котки от както се помня и ги обожавам. Майка ми обаче в момента е ужасно против да си взема малко котенце. .... и ми подариха костенурка :-))

Тема Помощ!!!нови [re: Craze]  
Автор d-r Kodjabashev ()
Публикувано12.06.00 09:03



Ако наистина те интересува , някой ден ще ти напиша пълен списък на проблемите , до които могат да доведе даването на "хапчета" , /прогестерон и аналози/.Повярвай ми , те никак не са малки и за подценяване, а дори могат да струват и живота на котката. д-р Ст. Коджабашев Русе


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.