Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търся женска за моето кученови  
Автор Niki Zarev ()
Публикувано26.04.00 14:13



Здравейте, Имам много добро и хубаво куче:ирландски сетер на 21 месеца. Казва се БАРИ и му търся приателка. Пишете на е-mail или се обадете на телефон 9871887 или 873767. Предварително ви благодаря.

Тема търся женска за моето куче [re: Niki Zarev]  
Автор jes ()
Публикувано26.04.00 14:43



Ей, супер! И аз имам ирландски сетер. Таман приятелка за твоя, само дето е малко по-дъртичка. Веднъж вече е раждала през 98 г. По принцип съм мислила пак да я заплождам, но не съм взела решение кога. Пък и нали за тая цел трябва първо да се разгони. Ще имам в предвид адреса и телефона ти. Твоя Бари бил ли е вече баща или ще му е за първи път???

Тема И аз търся женска за моето кученови [re: Niki Zarev]  
Автор Adi ()
Публикувано28.04.00 01:17



Здравейте , Случайно отворих тази обява и много се зарадвах да срещна тук собственици на любимата ми порода - Ирландски сетери . Моя сетер е на 6 години и е едно истинско бижу !!! Предполагам , че всеки мисли така за кучето си . Лично аз страшно много си го обичам :)))) Той се казва Рей и ако сте любопитни да го видите , това е неговата страница . http://www.homestead.com/irishsetter/ray6.html А ако ми пратите мейл мога да ви пратя и други негови снимки . През 96 година стана татко на 9 сетерчета и през 97 също на 5 . По-принцип ми се ще да го пусна още веднъж , но все пак обявата си беше на Ники , така че.....ако случайно оттук мине някой друг нека ни има впредвид :)))) е-мейл : grforest@techno-link.com А иначе аз съм от София - Младост 1А Това е засега Чао

Тема търся женска за моето кученови [re: Niki Zarev]  
Автор Христо Стефанов ()
Публикувано02.05.00 13:32



Здравейте! Имам много хубаво и интелигентно куче: болонка на 6 год. Казва се Дино и му търся приятелка. Основният му цвят е светлосив, но ушите и краят на опашката му са черни. Пишете на e-mail или се обадете на телефон 042/4 39 48 гр. Стара Загора.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.