Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помогнете ми ! Кучето ми е болно !  
Автор Ина ()
Публикувано30.03.00 23:59



Кучето ми е много зле , от 8 дена има страхотни коремни спазми когато прави опити да ака на разходка . Явно са доста силни , защото се сгърчва и започва да плаче . Върви схванато и избягва движението . Гледаха го на ренген в университетската клиника и казаха , че няма чуждо тяло , но бариевата каша не се изпразва от стомаха към червата и вероятно има стеноза на пилора , но тя се характеризира със повръщане , а той нито повръща , нито има температура . Изтощава се все повече и повече и не знам какво да правя . Някой имал ли е подобен проблем , моля ви помогнете ми . Той е сетер на 6 години и наскоро претърпя 2 операции от перианална херния .

Тема Помогнете ми ! Кучето ми е болно !нови [re: Ина]  
Автор Мая ()
Публикувано31.03.00 10:20



Заведете го в Стара Загора.Там са най-добрите ветеринарни клиники!Със сигурност ще могат да ти помогнат!

Тема Помогнете ми ! Кучето ми е болно !нови [re: Ина]  
Автор Ина ()
Публикувано31.03.00 20:33



Аз го водя в една клиника , където всичките лекари са от Стара Загора / от клиниката там и се редуват да идват в София / плюс във ветеринарния факултет във София , където също повечето са лекари от Стара Загора . Просто вече не знам какво да правя .

Тема Za Inaнови [re: Ина]  
Автор Иван ()
Публикувано03.04.00 15:12



Д-р Иван Попов, София, ул И.Вазов (близо до редакцията на в-к Капитал, между ул. Иван Шишман и ул. 6-ти септември) тел. 987 40 74 Много добър лекар. От 8 години ходя все при него, въпреки че живея в "Дружба" до ветеринарната клиника. Виждал съм го да спасява отписани и направо умиращи животни. Отивай там! Дано да ти е още живо кучето. Съжалявам, че чак сега прочетох съобщението ти.

Тема Помогнете ми ! Кучето ми е болно !нови [re: Ина]  
Автор rosen ()
Публикувано29.04.00 19:04



dai te mu treva(istinska a ne "masur")

Тема Помогнете ми ! Кучето ми е болно !нови [re: Ина]  
Автор Simeon ()
Публикувано30.04.00 09:49



Zavedete go na pregled pri D-r Georgiev(na bul."Patriarh Evtimiy"nomera ne pomnya,no ima tabela.Pada se vdyasno na bulevarda,kato se tragne ot Popa kam Vitoshka.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.