Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам проблем с моя Самоед  
Автор Валери ()
Публикувано16.03.00 01:39



От 1,5г. мойто куче /самоед/ получава епилептични припадъци. Някой да е чувал за някакво лечение или по-скоро не толкова лечение, колкото някакво лекарство, което да потиска припадъците? TIA

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Валери]  
Автор Елица ()
Публикувано16.03.00 14:35



Съжалявам, не знам лекарството, но мога да ти дам телефонния номер на моя ветеринарен доктор, който е много добър! Моите животни са в отлично здраве и без проблеми, благодарение на него. Ако го искаш, напиши си телефонния номер.

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Валери]  
Автор Късмет!!! ()
Публикувано18.03.00 16:18



Преди време (доста отдавна) имаше един лекар на Солни пазар, който излекува едно куче почти напълно от епилептични припадъци. За съжаление той почина преди няколко години, но явно все пак са лечими. Така че търси, може пък да успееш да откриеш някой такъв. Успех! P.S. И сега има някакви лекари на Солни пазар, НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ако си обичате животните.

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Елица]  
Автор Валери ()
Публикувано18.03.00 22:39



Eli, ne moga da ti dam, zashtoto niamam tel., prosto ako mojesh mi pishi 2 reda za doktora ti i mi daj telefona mu. Mnogo 10x Do skoro :-)

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Късмет!!!]  
Автор D-r St Kodjabashev ()
Публикувано19.03.00 22:52



ako zelaete obadete mi se pripadacite mogat da se kontrolirat s lekarstva, no triabva da se vzeme resenie koe e za predpochitane i koia vrednost e po-malka tazi ot epilepsiata/ako e epilepsia i tazi ot lekarstvata, koito chesto se naznachavat dozivot. Ako zelaete obadete mi se na tel 088341679 ili 082 278 195/sluzeben e/

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: D-r St Kodjabashev]  
Автор Елица ()
Публикувано20.03.00 13:07



Валери, името на доктора е Жоро Георгиев. Служебният му телефон е 38 30 11 или 54 971 /вътр. 331/. Кажи му, че те изпраща Елица Левичарска. Опитай с него, много е добър. Успех! Ако имаш някакви проблеми, пиши.

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Елица]  
Автор Валери ()
Публикувано20.03.00 18:26



Искам да благодаря на всички, които ми отговориха и доктора от Русе ще званна тези дни и въобще много Ви благодаря!

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Валери]  
Автор Елица ()
Публикувано21.03.00 14:04



Моля! :)))

Тема Имам проблем с моя Самоеднови [re: Елица]  
Автор Velio ()
Публикувано28.03.00 17:27



Naistina se obadi na d-r Kodjabashev - toi e edin ot nai-dobrite veterinari v Ruse


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.