Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 20.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема болни уши  
Автор мapyнa (непознат )
Публикувано06.07.10 23:25



Ушите на кучето ми имат някакво заболяване - постоянно ги чиста, но имат неприятна миризма, а съм забелязала, че на други кучета са чисти не като при нас, постоянно илиза ушна кал.
Водила съм го няколко пъти, изписват му различни лекарства, но няма подобрение.
Сега съм взела някакъв спрей за бебета, ако някой има подобен проблем, нека ме посъветва какво да правя.
Кучето е барак.



Тема Re: болни ушинови [re: мapyнa]  
Автор цвeтeлинн ()
Публикувано21.07.10 16:31



Виж, може може да са се намокрили и това да е отключило някаква инфеция. Каламиновият лосион и капки за уши обикновено отстраняват този проблем.

Абе не че съм ветеринар ама една приятелка имаше подобен проблем, оказа се че козината покраи ушите е прекаленно дългокосместа спластена и трябваше да буде отрязана.



- Каква е разликата между сумо борците от обикновените японци?
- Сумо борците се хранят с лъжици.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.