Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Кажете как да ми олекне:(нови  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано25.07.09 13:09



Убиха ми котака, който си гледах 11 години. Толкова умен и добър.
Причините: завист и злоба към мен от страна на комшийката. В моментът, в който тази жена разбра, че това е моят котарак, тя направи всичко възможно да ми скъси живота! И ето, най- после планът й успя. Първо го беше хванала и държала на кучето да нахапе опашката му. Едва го спасих. 12 часа излизахме от упойката. Защото пък, въпреки че предупредих лекаря, че това е стар котарак (на 10 тогава), той му сложи двойна упойка!
И така, комшийката, в съюз с дъщеря си, най- после успяха със заканата си отпреди три години, когато ми заявиха официално, че ще го убият. Три години да живееш в ужас с мисълта, че той един ден просто няма да си дойде...
Как да ми олекне, какво да направя.?Толкова ми е равно, никакво..не мога да спя, да ям.





Тема Re: Кажете как да ми олекне:(нови [re: шмaт]  
Автор Cemetery_Of_Scream (\,,/)
Публикувано26.07.09 01:10



Добре де,как са успяли да го хванат обаче?Пускахте го да се разхожда или??
Съжалявам за загубата ви...

Редактирано от Cemetery_Of_Scream на 26.07.09 01:11.



Тема Re: Кажете как да ми олекне:( [re: шмaт]  
Автор AGLER ()
Публикувано26.07.09 10:41



Вземи си нова котка и
убий комшийката!





Тема Re: Кажете как да ми олекне:(нови [re: AGLER]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано27.07.09 13:50



здравей, първо много съжалявам за това което се е случило. можеш да пуснеш жалба срещу твоята комшийка, да я посплашат малко( и да не повтори). ако искаш подробности ми пиши на tony_todorova@yahoo.com. иначе в момента пред блока ми има три бебета които ако никой скоро не задоми ще умрат. така като се отдадеш на грижи ще ти е по леко а и ще спасиш един живот. аз бих ги прибрала но вече имам две диванета в къщи. хайде горе главата!



Тема Re: Кажете как да ми олекне:(нови [re: шмaт]  
Автор Cemetery_Of_Scream (\,,/)
Публикувано28.07.09 00:47



И още нещо-ако ще вземате друго коте никога не го пускайте навън.Домашните животни нямат място на улицата безнадзорно според мен,тогава защо е "домашно"!?
При положение,че ги дебнат толкова рискове-коли,кучета,всякакви кукувици като съседката ви-мисля,че така е най-добре.Струва ли си риска на живота на животинчето за да се "поразходи"!?
За това сме им стопани,защото ние носим отговорност за живота и здравето им.Те разчитат на нас,сами не могат да осъзначт и да се предпазят от опасностите!!

Редактирано от Cemetery_Of_Scream на 28.07.09 00:50.



Тема Re: Кажете как да ми олекне:(нови [re: шмaт]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано30.07.09 15:40



убий комшийката


бавно и мъчително



Тема Re: Кажете как да ми олекне:(нови [re: шмaт]  
Автор minkavn ()
Публикувано31.07.09 11:22



И да я убиеш съседката все тая.. котарака няма да се върне,или си вземи друг но си го дръж в къщи . Подразбирам че имат куче, тъй като съм сигурна че то не е регистрирано в общината може да провериш дали можеш да се оплачеш от него въз основа на новия закон за домашните любимци. Така може да я засегнеш, но законно. Иначе тръгнете ли да воювате - не се знае докъде ще се стигне- агресията поражда агресия. Или си вземи куче - дого аржентино, него тя няма да посмее да го пипне...



Тема Вземи си едно такова нови [re: шмaт]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано07.08.09 23:08



котенце ...... Нека се опитат да му нахапят опашката..... Лошото е, че като порасне ще фалираш ...... около 5-8 кила месце яде на ден.....



Редактирано от Чpeвoyroдниk на 07.08.09 23:10.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.