Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема котката ми се държи странно  
Автор moreol (минаващ)
Публикувано13.03.09 10:41



От известно време на сам, може би месец, котката ми почна всяка сутрин да мяука, ставам да и дам да яде, и ако след като го изяде още е гладна пак почва, направо ме издудва, а той е чревоугодник, никога не съм го ограничавал, но искам да ме остави да се наспя. НЕ знам дали точно в това е проблема всъщност. Скоро ще направи годинка, но не мисля че се е разгонил още. Често се случва и да мяука вечер и когато го взема да го гушкам спира, не знам какво да правя, не мога изобщо да кажа че не му обръщаме внимание, даже е прекалено глезен, може би и в това е проблема че вече много му позволяваме да се лигави. Не знам как да процедирам, днес сутринта станах и го набих

ама резултат никакъв.
Помогнете, че не мога да спя вече.



Тема Re: котката ми се държи страннонови [re: moreol]  
Автор denii (писанка)
Публикувано13.03.09 23:49



Кастрирай си котарака!
И спри да го биеш!



Тема Re: котката ми се държи страннонови [re: moreol]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано27.03.09 15:39



Хе, и нашата прави същото от известно време с променлива интензивност. Но аз живея на село и като ми писне, я пускам навън. Може би пролетта така им действа ... и за мъжките не знам, ама за женско никак не е рано да се разгонва на такава възраст. Нашата е също толкова голяма и съвсем наскоро големи гоненици бяха с едни котаци.

Животът е това, което се случва, докато си зает да се оправдаваш.


Тема Re: котката ми се държи страннонови [re: _Sheherezada_]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано04.04.09 01:48



И аз смятам, че котарачето ви е разгонено. Има 3 варианта. Първият посъветвайте се с някой ветеринар за проблема, за да сте 100% сигурни, че наистина е разгодено. Ако все пак е разгонено или го кастрирайте или му купете хапчета.



Тема Re: котката ми се държи страннонови [re: Virosss]  
Автор madona_1 (непознат )
Публикувано13.04.09 17:09



Според мен това са първите признаци на разгонването и никак не му е рано. Моята няма годинка и вече няколко пъти се разгонва. Ако много ви дразни по-добре го кастрирайте, защото хапчетата и инжекциите са вредни. Посъветвай се с ветеринар , но и той ще ти препоръча като най-добър вариант кастрацията.



Тема Re: котката ми се държи страннонови [re: moreol]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.05.09 11:35



а, разгонва се... Ами търпение- ще му мине... Може с хапчета, ама няма смисъл да го тровиш, кастрацията - винаги ми е било странно решение, все пак, котаракът ти е плод на стотици поколения котки, срамота е да го лишиш от тези му атрибути, но всеки си решава...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.