Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 10.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Норвежки горски мъжкар си търси мацка.  
Автор moreol (новак)
Публикувано27.01.09 17:30



Здравейте, имам котка на около 9-10 месеца, която скоро ще се разгони(поне така ми казаха). Та реших да му търся от рано жена :).



Тема Re: Норвежки горски мъжкар си търси мацка.нови [re: moreol]  
Автор lospepina (momi4e)
Публикувано14.02.09 01:14



Това са ми л#бимите котки.В къщи ( Лондон) си имам госпожица Норвежка, която е през Април ще стане на 3 годинки.
Аз не й търся господин, защото тя е кастрирана, но ми е л#бопитно, твоя момък каква окраска е.
Моята е черна, с бели лапички, бяло жабо и много смешна бяла бемка на единия мъстак.
Късмет в сгодяването, че от опит знам, понякога, младите не се харесват и не става работата.



Тема Re: Норвежки горски мъжкар си търси мацка.нови [re: lospepina]  
Автор moreol (минаващ)
Публикувано17.02.09 12:41



Моя е тинейджър още :). Скоро ще направи 1 година. Много е палав, луд, игрив, лаком и глезен. Има доста шарена окраска. Нещо между кафяво и златисто с черни и тук там бели ивици. Муцуната му е бяла и надолу по вратлето продължава бялото и се смесва със светло кафяво. Малък гирър. Очите му са жълто зелени, през нищта стават тъмни. Лапичките му са черни. Има огромна космата опашка и голяма гозина, присъщи за породата му.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.