Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ~ САМО - три дни - ЖИВОТ! ~нови  
Автор ^PRlNCESS^ (VIP-че)
Публикувано03.12.07 02:08



САМО 3 ДНИ ЖИВОТ!

Тези кучета ще бъдат евтаназирани във вторник сутринта,
а са млади, здрави и добродушни.

Ако някой приют или хора могат да направят нещо, за да спасят живота им ...

Тел: 0898 550342 или 0878 673533 - Димитровград



В отговор на:

Айде бе хора - напънете се, бе! Толкова ли няма в тая скапана държава някой да иска да ги спаси? Не мога да повярвам, но всъщност е така. А, знаете ли как умира куче, когато го евтаназират?! Гледа те тъжно и примирено с едни такива ....очи и плаче, и сякаш те пита ЗАЩО?

"Защо трябва да умра, просто защото така е решил някой скапаняк! А, може би там горе ще ми е по-хубаво. Тук и без друго никому не съм нужен. Вече няма да гладувам, да ме бият и гонят лоши хора, няма и да мръзна навън. Скапаният ми нищо не струващ живот в тая държава - Абсурдистан - си отива."

Това е вариант 1 - хубавият.
Вариант 2 - Умира без първо да му е бита упойка, а направо евтаназин. Тогава съм чула, че почват да се гърчат и колабират. Умират по-мъчително.
И вариант 3 - направо върти с лопатата, докато мърда.




Хора, моля Ви, разпространете тази обява, поразпитайте!

===========================================




Тема Re: ~ САМО - три дни - ЖИВОТ! ~нови [re: ^PRlNCESS^]  
Автор niki-kiki (momi4ence)
Публикувано02.11.08 13:54



Оле не!Как може от 2007 никой да не иска да вземе тези кученца!Аз бих ги взела веднага но вкъщи имам цяла зоологическа градина!Тези кучета не би трявало да умрат просто нтка те са живи същества!Айде моля ви се какво ще ви стане ако ги вземете!





Тема Re: ~ САМО - три дни - ЖИВОТ! ~ [re: niki-kiki]  
Автор Bat J (Lightbringer)
Публикувано11.11.08 15:15



По принцип всеки нормален сърдечен човек би реагирал с умиление, но пракиката е такава и в най-развитите страни. Важно е хората да не изоставят любимците си, да не ги чифтосват произволно... Ето, гледайте този филм, ако сърце ви издържи (моето издържа), и после ще имате съвсем различна представа за понятието домашен любимец, и изобщо за животните!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.