Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Помощ - кучето ми полудя!нови  
Автор XE_XE (Дакелина)
Публикувано19.10.08 20:19



Здравейте!
Имам следния проблем: от два дена, кучето ми - достопочтенна дакелка на 10 години, откачи напълно. Постоянно вие и плаче. През нощта картинката е още по-зле, защото се разкарва из целия апартамент и пак вие...
Омачках я цялата, за да проверя да не би да я боли нещо, но нямаше реакция... Какво да правя? Има ли някакви успокоителни за кучета?
Ако някой е наясно с проблема - МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!
Поздрави!





Тема Re: Помощ - кучето ми полудя! [re: XE_XE]  
Автор kokerka (кучкарка)
Публикувано20.10.08 15:03



Не ми е ясно защо досега не сте я завели на лекар?
С пипане не се вижда ако има нещо вътрешно. Само лекари с изследвания и преглед могат да установят дали не й има нещо. Заведете я колкото се може по-бързо.
П.п. Успокоителни за кучета няма, а и не са никак полезни, особено за 10 годишна дакелка.

Животните са По-добрите приятели на човека!


Тема Re: Помощ - кучето ми полудя!нови [re: XE_XE]  
Автор rave_ (rave)
Публикувано21.10.08 19:47



Какви успокоителни, какви 5 лева... май вие сте полудели

.

ЗАВЕДЕТЕ КУЧЕТО НА ЛЕКАР ВЕДНАГА, вместо да се възмущавате от 'държанието й на тази достопочтенна възраст' .

-------
N/A

Тема Re: Помощ - кучето ми полудя!нови [re: rave_]  
Автор XE_XE (Дакелина)
Публикувано22.10.08 11:20



Страх ме е, че съвсем ще откачи. Тя усеща, като я водя на лекар и много се стресира, което не е хубаво в сегашното и състояние.
Аз ходих без нея, но лекаря каза да изчакаме няколко дена и ако не се успокои тогава да я заведа...
Сега май е по-добре, но започна да рови нявсякъде из къщи и докато рови издава някакви много странни звуци...
Ако не се оправи до утре ще я водя на лекар - няма как...



Тема Re: Помощ - кучето ми полудя!нови [re: XE_XE]  
Автор kokerka (кучкарка)
Публикувано22.10.08 14:07



Я я водете веднага, защото с тези симптоми ми прилича на фалшива бременност или по-лошото - пиометра.
Кастрирана ли е и ако не е кога е било последното разгонване?

Животните са По-добрите приятели на човека!


Тема Re: Помощ - кучето ми полудя!нови [re: XE_XE]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано22.10.08 17:07



Ако животничето изпитва прекалено голям стрес при посещение в клиники, си има лек- ветеринар, който да ви посети у дома ( има достатъчно ветеринари, които правят домашни визити). Ако се наложат по- сериозни изследвания обаче, отиването до някакъв вет- кабинет или клиника, няма как да се предотврати...
Но, наистина, не се бавете. Животните не променят току- тъй поведението и навиците си.



Тема Re: Помощ - кучето ми полудя!нови [re: Josefine]  
Автор rave_ (rave)
Публикувано26.10.08 15:18



XE_XE, така, така...почакай още малко, почуди се още как и дали изобщо да я водиш на лекар !

Аман от такива стопани, заради чието нехайство страдат само животните !

Действай, преди да е станало късно, ако обичаш кучето си !

-------
N/A

Редактирано от rave_ на 26.10.08 15:19.



Тема Re: до ХЕ - ХЕнови [re: rave_]  
Автор tedata_79 (непознат )
Публикувано18.11.08 18:01



Какво стана с кученцето ? Оправи ли се ?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.