Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат )
Публикувано24.08.08 11:56



здравейте мила.искам да попитам няколко неща за кутрето което взехме от вас и искам да ви уверя че се грижим за него бих казала чудесно.ние видяхме майката и тя беше 100 % рот.но ни претеснява това че е на 48 дена а тежи едва 2 килограма и половина и ушичките са му малки по големи от колкото трябва.видяхме всички ротвайлерчета имаха необходимите петна на мястото им.искам да ви попитам дали майката когато е била кутре също е била слабичка и горе долу колко тежи в момента за да знаем какво да очакваме и дали това че е дребус е ген.надявам се че ще ми отговорите искрено за да знаем как да храним малкото защот в момента му даваме храна за кутрета който стават кучета гиганти и калций който ако кученцето не става едро може да му навреди.искам също така да ви уверя че ако кутрето не е 100 % рот няма да го изхвърлим-ние ще си го обичаме дори най големия мелез да е много се рзахме.искаме да знаем какво да очакваме когато поранесне и ще бъде ли ротвайлер или майката е заплодена от някое дренбо куче и няма да пораснеи кутрето достатъ4но.благодаря ви предварително.надявам се да отговорите



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор infinity626 (непознат)
Публикувано24.08.08 13:01



Кученцата са родени на 10 07....смятайте на колко дена са.



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат )
Публикувано24.08.08 14:44



благодаря за отговора но не това ми беше въпроса...не сам настроена с лошо просто ви помолих да ми кажете дали и вашия рот е бил с такова тегло и дали това е ген,и да не ме спестите ако не сте сигурна ако бащата е рот,защото се пак искам да знам какво кученце отглеждам и ще стане ли голямо и силно.не очаквам да стане голяма и силна както по картинките тук в интернет но искам да знам дали всичко е ген и има ли място за приеснение че е с такива тегло при положение че го храним с най скъпата на пазара хране препоръчане от вететинар.благодаря ви предварително



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор infinity626 (непознат)
Публикувано24.08.08 16:54



Кученцето е още много малко,за да правите сметка колко голямо ще порасне!Нямам спомени колко килограма е тежала майка му когато я взех,но тя беше доста по-голяма,на повече от три месеца!Бащата е ротвайлер,не е клубен и с родословие,но си е ротвайлер.Мисля,че няма място за притеснение,ако проявите още малко търпение скоро ще имате едно голямо едро кученце,но......ако смятате,че това не е вашето кученце и нещо във вида или характера му не ви харесва,можете да ми го върнете! За ваше успокоение,ще ви предложа да дойдете да видите кученцето което си оставих за мен,и да предцените дали по ръст и килограми прилича на вашето!



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат)
Публикувано24.08.08 18:19



здравейте отново.много благодаря за разбирането но определено не бих върнала това кученце за нищо на света.вашето също ли е дребничко?около 3 килограма ли е или повечко.само това искам да знам дали да се притеснявам че е слабичко или както казах можеби всички са дребусъчета и просто им трябва време да поотраснат.също така искам да кажа че кученцето е много умно и бих казала възпитано колкото и странно да звучи.учи се много бързо вече знае кое е редно и кое не.вие се казвате "мила"нали?да не бъркам човека от когото сам взела кученцето.благодаря отново



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: boboleche]  
Автор infinity626 (непознат)
Публикувано24.08.08 18:56



Моето кученце не съм го мерила,но ми изглежда съвсем нормално за възрастта си,то още няма 45дена.Все пак имай в предвид ,че твоето е женско и е по-дребничко от мъжките кученца!.За ген не мога да говоря аз,защото познавам само майката и бащата и не зная нищо за останалите "роднини" на кученцата.....генът при животните е като при хората,появява се след поколения,така,че що се отнася до ген не мога да ви кажа нищо а не искам и да ви лъжа,че съм наясно с нещата!Смятам,че ще порасне и ще стане голяма и красива!



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат)
Публикувано24.08.08 19:16



да благодаря за вниманието.интересно ми беше защото някой многознайници в тези форуми ми споряд че кученцето нямало да порасне повече от пинчер което е смешно и нелепо и затова ми беше интересно как се развива вашето.лека вечер и отново благодаря.



Тема Re: Подарявам ротвайлеринови [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат)
Публикувано24.08.08 19:18



а дали може да ми пратите e-mail да ви покажа малката сладурана да кажете как според вас се развива.



Тема Re: Подарявам ротвайлери [re: infinity626]  
Автор boboleche (непознат)
Публикувано24.08.08 19:20



а дали може да ми пратите e-mail да ви покажа малката сладурана да кажете как според вас се развива.и дало вашето е такова



Тема Re: Подарявам ротвайлери [re: boboleche]  
Автор infinity626 (непознат)
Публикувано24.08.08 22:00



infinity626@abv.bg.....и ако искаш да продължим дискусията там....? Всичко ще бъде наред,не се притеснявай,след време ще имаш голямо куче което ще заема целият диван когато легне,казвам ти го от личен опит

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.