Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гасне една огромна душа!  
Автор ZvezdenDazd (optimist :))
Публикувано09.04.08 22:41



Мили приятели,

За първи път влизам във вашият хубав сайт. Жалко,че поводът за да съм тук е най-тъжният за мен! Имам най-прекрасният другар, МОЯТА ЛАРА! Тя е най-прекрасното животно което познавам, огромо любящо сърце, нежни очи, душа камбана! Тя е моето ВСИЧКО! Лара е 10 годишна ротвайлерка с ангелска душа, кротък и благороден характер, тя е прекрасен ЧОВЕК, не сърдете за определението Човек, за мен тя е това. За съжаленеие нейната свещичка догаря.... ракът я покоси

. Моля Ви молете се за нас. Тя го заслужава! ОБИЧАМ Я!

Редактирано от ZvezdenDazd на 09.04.08 22:42.



Тема Re: Гасне една огромна душа!нови [re: ZvezdenDazd]  
Авторole ujas (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 19:10



Съ4уствам ви искарено ....много съжалявам родваилерите са много хубави ку4ета...като 4ета написаното ми се доплака представям си вие как сте.
Моля се за нея...защото обужавам ку4ета





Тема Re: Гасне една огромна душа!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор123..... (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 20:49



Искрено Ви съчувствувам.Моля се за Вашето ангелче Лара.Разбирам,че Вие сте дарили Лара с най ценното.ОБИЧ!Възхищавам Ви се,че сте разбрали Лара.
Имам куче на 15 годинки.Всичко давам от себе си за да живее по дълго.Не ми се мисли за раздяла.Искрено Ви разбирам.Моля се за Вас и Лара.



Тема Re: Гасне една огромна душа!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор rave_ (rave)
Публикувано14.04.08 18:36



Знам какво преживяваш...моята Тара, боксерка на 10 години, също си отива.
Бори се страшно, но... болестта е по-силна от нея и дори от лекарствата, лекарите...

Болката е непоносима, знам.
Не мога да си представя живота без нея... сигурно и ти си така.
Тези същества ни дават толкова много... дават неща, които никой човек не може да ни даде.

П.П. с какво я поддържате ?

-------
N/A


Тема Re: Гасне една огромна душа!нови [re: ZvezdenDazd]  
АвторLuLu13 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 06:42



Напълно ви съчувствам. Аз за първи път прописах в този клуб, когато котката ми умираше от същата болест. Получих много сърдечни и философски отговори. За съжаление тя си отиде, а мъката е същата като за близък човек. Въпреки че четях от време на време статиите в клуба, не съм имала сили да пиша в него.
Моля се за Лара и ви пожелавам от все сърце тя да е още много дълго с вас.



Тема Re: Гасне една огромна душа!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано17.04.08 01:15



За съжаление знам какво преживяваш

.На мен за близо 20-на години ми се случи два пъти с две кучета.Едното беличко чи хуа хуа си отиде на 11 годишна възраст от тежка сърдечна аритмия.Само след година загубих и дъщерята на чи хуато.Беше само на 7 годинки и никой вет не можа да ми каже защо кучето ми гасне пред очите ми,въпреки купищата изследвания.Сега си имам 4 годишна пинчерка,но болката по ония две душички не е утихнала.Останаха ми само снимки и прекрасни и незабравими спомени от времето,когато имах щастието да се радвам на тяхната незаменима компания и обич.

Бъди всеки един миг до края с нея,защото ТЯ има нужда от теб!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.