Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Подарявам дворно куче-пазачнови  
Автор Neli_S ()
Публикувано07.04.08 13:27



Подарявам дворно куче, изключително добър пазач! Сара е на 1 год., кастрирана, обезпаразитена и ваксинирана. Майката е порода коли, като малко кученце е взета от едно семейство, но след като пораства, явно вече не е интересна и са я изхвърлили на улицата. Аз я кастрирах, няколко месеца я храня. Сега обитава една малка градинка в междублоково пространство, но вкорененият и усет за опазване на собствеността си казва своето и тя трудно допуска съседите да разхождат на „нейна” територия любимците си. Моля ви, ако си търсите дворно куче-пазач, вземете я! Тя ще бъде изключително предана към стопаните си, ще можете да разчитате на нея да ви пази, за вашата добрина ще ви се отплати с вярност и обич. Сара е в София, но не е проблем да ви я докараме до която и да е точка на сраната. За контакти: 0899/18-80-35, 02/847-76-25 /вечер/ или пишете на nelistef@mail.bg



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: Neli_S]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 16:09



Направи снимчици на кучето. Обяви със снимка привличат вниманието и съответно потенциални осиновители много повече. Освен това пусни обяви и на тези места-

и . Съветвам те да прочетеш и тази тема - . Знам, че е натоварващо да пускаш и поддържаш обяви на много места, но вярвам, че съдбата на кучето не ти е безразлична и и желаеш най-доброто. Аз лично не те съветвам да задомяваш кучето в друг град. Като прочетеш линковете ще разбереш защо. Мога да ти дам и няколко други примера, но да не те претрупвам с информация като за начало .



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: MechoPuh.]  
АвторNeli_S (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 17:24



Имам снимки, но не знам как да ги кача тук, писах и в БЕЗ ДОМ, но още не е публикувана обявата, за там изглежда снимките са обемни и не можах да ги прикача. Иначе се начетох на страхотии, ще бъда много внимателна ако се стигне до осиновяване. Имам още една идея, незнам доколко вървя в правилната посока. В събота по новините на bTV показаха репортаж от едно село, бяха избили кучетата на едни овчари. Подозират кмета на селото. Сара е много добър пазач, чудех се как да се свържа с тях и да им предложа да я вземат. От друга страна се страхувам и нейната съдба да не стане същата. А пък като гледам колко деца играят около градинката и... да не дава Господ нещо да им се случи... та вече не знам къде да я приютя



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазач [re: Neli_S]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 17:45



Лесничко се качват снимки, но ако искаш прати ни няколко на мейла на сдружението - cat.friends.bg@gmail.com и аз ще ги сложа в темата ти тук. Иначе по принцип снимки се качват след като първо ги сложиш на сайт от сорта на snimka.bg . После като избереш дадена снимка с десен бутон даваш Copy Image Location и копираното слагаш м/у тези тагове [image]ТУК СЛАГАШ КОПИРАНИЯ АДРЕС НА СНИМКАТА[/image]. В бездом наистина има ограничение за размера на снимките - мисля, че беше до 80 МБ, но и промяната на размера на снимчиците се прави лесно - например с простичкия Paint.
А относно идеята ти да я дадеш на овчарите ... честно да ти кажа не знам дали е добра. За жалост твърде вероятно е инцидента да се повтори. Разбирам, че ти е спешно да я махнеш оттам, но ...

Кофти ситуация.



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: Neli_S]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 21:51



Eто и обещаните снимки. Neli_S се извинява, че не са най-добрите възможни, но са правени в дъжда и Саричка не е в най-чистичкия си вид

. Това, разбира се, е лесно поправимо стига някой да прояви интерес към нея.







Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: Neli_S]  
АвторMiha (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 13:04



Всичко ще е наред със Сара, много е сладка,сигурна съм, че ще си намери стопанин. Обича ли деца?



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: Miha]  
Автор Neli_S ()
Публикувано10.04.08 11:19



Сара има благ характер, доверчива и много игрива е, а какво по-добро другарче в игрите може да има едно дете?! Така че, за тези които се опасяват, че би могла да има проблем с децата, отговорът е - тя ще бъде най-верният и най-мил приятел на вашите деца. Едно дете винаги ще намери път към животинката, а пък кучето, с неговото огромно сърце, ще му се отплати с такава безкористна любов, че ще остави за цял живот една ярка и топла следа. Който е гледал животно познава онова чувство на възторг и преданост, с които ни посрещат кучетата, усещането, че от теб се излива цялата натрупана през деня умора, нерви, как отнемат стреса от теб и ти връщат жизнеността... доближават те до природата... дават ти нещо от теб самия, нещо, което динамиката на ежедневието ни безпощадно убива.



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: Neli_S]  
Авторmiha (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 11:40



kakvo stava s paza4kata? dali da ne ja pokaget
e po njakoja tv!



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: miha]  
Авторmiha (Нерегистриран)
Публикувано12.04.08 08:40



zdrasti, nikoi li ne e haresal Sarka? tazi krasavica,. ne se pritesnjavai, 6te si nameri drugar,



Тема Re: Подарявам дворно куче-пазачнови [re: miha]  
АвторNeli_S (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 11:34



Днес получих писмо, в което ме питат дали имам нейни снимки, изпратих няколко пък ще видим дали са я харесали. Иначе писах до предаването "За животните с любов" с молба да я предложат за осиновяване, но вече 2 седмици минаха и не са ми отговорили. Ако имаш нови идеи, кажи




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.