Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 31.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Може ли да пиптам нещонови  
Авторнeзнaм.... (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 21:56



Като се гледа пекинез в апартамент много ли лаят попринцип ще прави ли проблеми или не?Предполагам 4е не драскат пердета.........Пове4е оби4ат да са със хора или да си играят сами4ки????
Които има опит моля да ми отговори!



Тема Re: Може ли да пиптам нещонови [re: нeзнaм....]  
Авторнeзнaм.... (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 14:30



От тук никой ли незнае нещо?



Тема Re: Може ли да пиптам нещо [re: нeзнaм....]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано15.02.08 23:23



вземи си кученцето и наблегни на възпитанието. вясака животинка си е индивидуална.



Тема Re: Може ли да пиптам нещонови [re: prAsino]  
Авторнeзнaм.. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 10:21



Искам да знам поне за тези въпроси които питах.Интересуват ме много.Ти можеш ли да ми отговориш???

Като се гледа пекинез в апартамент много ли лаят попринцип ще прави ли проблеми или не?Предполагам 4е не драскат пердета.........Пове4е оби4ат да са със хора или да си играят сами4ки????
Които има опит моля да ми отговори!



Тема Re: Може ли да пиптам нещонови [re: нeзнaм..]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано16.02.08 16:41



по принцип предполагам че говориш за кученце без родословие. това в никакъв случай не може да е истински пекинез, или да говорим за някакви породни особености при тях, нито за някакъв типиченн порОден характер, понеже просто не са плод на селекция, а на развъждане. лично аз съм имал два пекинеза (единият и в момента го имам) и заради това ти пиша това. и двата бяха с напълно противоположни характери и поведение. единият лаеше, другият не, единият обичаше повече хора, а другият беше по самостоятелен. пердета не драскат... не са котки все пак, но дъвчат чехли и други подобни неща като повечето дребни кученца.
както казах-въпрос на кученце, а и на възпитание.

ако пък наистина искаш да си вземеш истинско такова кученце от развъдник (от чужбина, понеже в България няма) то по-добре говори с развъдника.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.