Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Откъде да си купя чинчиланови  
АвторЧинчилa (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 03:56



А?



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: Чинчилa]  
Автор net911 ()
Публикувано16.09.05 07:21



Миналата седмица видях чинчила в един магазин в Прага. Струваше 35 евро и беше велик образ :)
Но предполагам, че може да се намери и тук.



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: net911]  
Авторшeбeka (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 19:10



Ако си от София, пробвай на животинския пазар - работи в събота, но не закъснявай!На 13.08. последно ходих там и имаше.
Успех!



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: Чинчилa]  
Автор Just Gia™ (емоционална)
Публикувано22.09.05 10:35



В един зоомагазин на Стамболийски и Опълченска видях чинчила вчера - около 250 лв. май беше



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: Чинчилa]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано22.09.05 11:36



ако имаш пред вид гризача-за 35 лева от всеки малко по голям зоомагазин
ако искаш котка чинчила-от развъдник

Nice!


Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: Megas]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано22.09.05 12:23



Цената от 35 лева според мен е много занижена. По принцип чинчилите вървят около 100тина лева, това е нормална цена за здраво и красиво животно. Може да има и с по-ниски цени, но не съм убедена какво ще е животинчето.
Успех с намирането на домашен любимец, тези същества са толкова мили и пухкави...:)

Редактирано от kokerka на 22.09.05 12:24.



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: Чинчилa]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 19:48



в зоомагазина на "Солунска" има чинчила, мисля че беше 150лв.



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: me]  
Авторчичи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 11:32



Аз ги развъждам колко оскате



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: чичи]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:22



Някой може ли да каже,дали чинчилата може да живее в стая без климатик,колко трябва да е голяма клетката и откъде в София да си купя изгодно клетка и аксесоари.



Тема Re: Откъде да си купя чинчиланови [re: мими]  
Автор Pepi.M (мама x3)
Публикувано16.05.07 20:33



Чинчилите живеели до 16-18 години, ако разбира се им се осигурят най-подходящите за тях условия за живот, а тези условия, за съжаление, изключват температура над 20 - 22 градуса. Оптималната даже е до 18. Не че няма да оцелее и на 26-28 градуса на сянка, но мисля, че няма да му е добре на животинчето.
Универсалните клетки, които предлагат за чинчили са 30x50x80. На Подуенския пазар бяха 40 лв. преди 6м. И в зоомагазините предлагат същите тези клетки, но по-скъпо, а производителят е един и същ - един човек от Пловдив ги прави. Поилки, купички за хранене пак там, за други аксесоари не се сещам. Моите си имат и колело-въртележка, но в БГ такива няма. А къщичка, стълбички, етажчета си направихме сами от дърво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.