Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови  
Автордecитo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:48



НА 29.01.2007 СЛУЖИТЕЛИ НА ЗООМИЛОСЪРДИЕ СА ХВЪРЛИЛИ ОТРОВА В ЗАДНИЯ ДВОР НА БЛОК 25 НА ГОЛЯМ СТОЛИЧЕН БУЛЕВАРД И В РЕЗУЛТАТ ИМАМЕ 2 УБИТИ КУЧЕТА И 3 КОТКИ.
ДОКОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ТАЗИ БЕЗОТГОВОРНОСТ И ЖЕСТОКОСТ?! В КОЯ ЕВРОПА СМЕ СЕ ПРИСЪЕДИНИЛИ?!

УБИХА ПО НАЙ-ИЗРОДСКИ НАЧИН ПРИЯТЕЛИТЕ НИ, КОИТО БЯХА КАСТРИРАНИ, ВАКСИНИРАНИ, ОБЕЗПАРАЗИТЕНИ И НИКУМУ НЕ БЯХА СТОРИЛИ НИЩО ЛОШО.
ЛИПСВАТ НИ МНОГО И ЩЕ СЪБИРАМЕ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ЗВЕРСТВАТА, КОИТО ИЗВЪРШВА "ЗООМИЛОСЪРДИЕ", СЛЕД КОЕТО ЩЕ СЕ ОБЪРНЕМ КЪМ МЕЖДУНАРОДНА ПРИРОДОЗАЩИТНА ОРГАНИЗАЦИЯ, ЗАЩОТО НЕ ИСКАМЕ И ДРУГИ ЖИВОТНИ ДА БЪДАТ СПОЛЕТЯНИ ОТ СЪЩОТО.

П.С. в памет на Чочо, най-сърдечния приятел, когото имах.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: дecитo]  
Автор MiracleofLoveМодератор (In Love)
Публикувано03.02.07 05:33



За кой квартал става дума.Аз живиа в Разсадника, за него ли говориш !
Само моля те не ме плаши, имам страхотна 10-месечна далматинка, не искам нещо лошо да й се случва !





Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: MiracleofLove]  
Авторdessito (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 08:57



пиша за квартал Св. Тройца, но от разговори с други хора разбрах, че и на места в Лозенец се е случило подобно нещо. Така че въпрос на време е да достигнат Разсадника. Бъдете внимателни и подозрителни, а на далматинеца мн целувки от мене.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: дecитo]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано03.02.07 11:06



А сигурна ли си, че са от Зоомилосърдие?



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: дecитo]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано03.02.07 17:02



И аз точно като Mor-Rioghain исках да питам сигурни ли сте, че е Зоомилосърдие? Не знам дали знаете, но от септември месец насам вече се работи по следната схема - животните се залавят, кастрират и след (не съм 100% сигурна за срока) 3 дневен престой се връщат на мястото, от което са взети. Няма вече евтаназии (освен за тежко болни и агресивни животни). Спонсор на мероприятието е германо-българската организация на Григор Димитров. За жалост аз лично съм по-склонна да вярвам, че животинките са отровени от ваши злобни съседи, които мразят бездомните животни. Имаше наскоро даже един случай на умишлено отровени домашни кучета проследени до домовете им от една жена-психопатка. Във всеки случай ужасно ви съчувствам за загубата. Дано да не са се мъчили много горките ..... Не оставяйте случая без последствия

.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: dessito]  
Автор MiracleofLoveМодератор (In Love)
Публикувано03.02.07 20:38



Че то Света Троица въобще не е далече от Разсадника, става въпрос за няколко спирки.Аз съм до Парк Свети Петър и Павел.Дано поне в тоя парк не хвърлят отрова.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: MechoPuh.]  
Авторdessito (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 20:55



За съжаление напълно изключвам варианта злобни съседи-психопати да са отровили животните. Няколко дни преди ужасния инцидент служители на Зоомилосърдие - Екоравновесие по сигнал на една откачена бабка, която дори не живее наблизо, бяха дошли уж да кастрират животните. След обясненията, че са кастрирани и въпреки това те са ги стреляли с тръби, за да ги упоят. Защо е нужно да се упояват в тази ситуация не е ясно. Уцелени от стреличките, кучетата се уплашват и избягват, така че служителите не вземат нито едно със себе си.
Само няколко дни по-късно, на 29.01.2007 се натръшкват 2 кучета и 3 котета. Според мнението на ветринара, когото повикахме са отровени с мн бързодействаща отрова и дори да е бил повикан по-рано нямало да може да помогне по никакъв начин.
Тези животни съжителстваха с хората от блока безпроблемно над 6-7 години.
А че е незаконна евтаназията на уличните кучета е ясно. Разбира се, че никой не признава това, което е публична тайна.
Мъката ни е голяма и се надявам скоро извършителите на това да получат заслужено наказание.
Зоомилосърдие със сигурност набира служителите си сред садистите-рецидивисти по затворите на страната.
Моля ви, пазете животните си и не позволявайте това да продължава да се случва из София.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: dessito]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано04.02.07 15:44



Това ама изобщо не са доказателства, че стореното е дело на зоомилосърдие. Защо набеждавате хората така грозно? Мислите ли, че на тези хора, които по цял ден скитат из софия за да ловят кучета и да ги кастрират, за което им дават не кой знае колко пари ще седнат да се разхождат и да подхвърлят отрови нагоре надолу? Помислете малко логично. тези хора са наето за да помагат по хуманен начин да се оправи проблема с кучетата. И моля ви се не започвайте с оправданията от сорта на, че изолатора беше касапница и така нататък. Смениха се и кмет, и директор и каквото се сетите и сега има воля за работа, а вие по този начим и сривате реномето, което и без това е ниско, и как после очаквате да се свърши някаква работа. От години убеждавам хората, че кастрацията на околоблоковите им животни е най-доброто, като влезнат и прочетат какво сте написали дали ще се обадят да вокнат някого да кастрира кучетата? И какво ще стане после?
Наистина съжалявам за кучетата и котетата, които са станали невинна жертва, но така без доказателства, афектирани от мъката не е редно да се набеждават хора за недоказани неща.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИ [re: MiracleofLove]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано04.02.07 15:47



От малоумни идиоти подхвърлящи отрова няма отърване. Ако не е сега след месец пак ще има някой, който да се сети, че кучетата му пречат. Единственото спасение е на научите кучето си да не яде боклуци от земята, или да му слагате намордник за да сте убедени, че няма да може да хапне отрова ако има, или да си го разхождате на каишка, както по принцип е по закон.



Тема Re: ЗООМИЛОСЪРДИЕ-УБИЙЦИнови [re: kokerka]  
Авторdessito (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 21:33



Може доказателствата да не са съвсем издържани, но доста от фактите и съвпаденията водят в тази посока.
Вероятно не сте разбрала, но се касае за КАСТРИРАНИ, ВАКСИНИРАНИ И ОБЕЗПАРАЗИТЕНИ животни. Убийството им е в разрез с афишираната политика. А това, че наивно вярвате на създадения от медиите героичен имидж на Бойко Борисов си е изцяло ваше право.
А към дейността на Зоомилосърдие според мене трябва строг обществен контрол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.