Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моята Доли вече е звездичканови  
АвторAвa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 18:30



Навръх Коледа, на 25-ти ми почина кучето. Беше коли на 13 години и половина и не беше неочаквано, обаче на мен ми е много тежко…Вече трудно се движеше, задните и лапи бяха много нестабилни, беше изкарала един инсулт, а миналия четвъртък, след операция от пилометра, изглежда е получила още един инсулт, защото вече не можеше да става, нито да си държи изправена главата. На петия ден след операцията почина. Излишно е да ви казвам какво прекрасно куче беше моята Доли. Погребахме си я във вторник на нашето място в Бистрица, обаче аз не мога да си намеря място от мъка…За първи път ми се случва да загубя любимо същество! Много е тежко! Това е! Просто исках да споделя с вас…



Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 21:10



Моите съболезнования, Ава, много добре знам как се чувстваш, с времето мъката отминава, но винаги ще си спомняш за любимото кученце, и ще ти се свива сърцето.





Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Cтeлa]  
Автор jenybv (непознат )
Публикувано30.12.06 21:19



Много съжалявам за загубата. Аз също се разделих с моето куче и то по доста тагичен начин - падна в асансьорната шахта заради блокиралия асансьор и то пред очите ми! Вече 4 години от тогава и все още имам чувството, че е сред нас, че ще бутне вратата с муцуна и ще влезе в стаята!



Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
АвторAвa (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 00:00



Защо сме толкова слаби пред безвъзвратното?!





Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
Автор Sophie (непознат)
Публикувано01.01.07 20:24



Миналият октомври и на мен ми се случи същото. Само че аз изгубих котето си. И в нашия случай не беше неочаквано, но какво от това... не ми спести нито сълзите, нито мъката.
Имаше вродено болно сърце. Аз лично се чувствах безпомощна, тъй като си мислех, за бъдещето... че вече няма да бъде така, както е било... но сега си мисля, за това, какво е било и за всички мисли, емоции, които са ми останали от нея. В крайна сметка, това е най-важното, връзката ни с душичката и това, което сме си давали взаймно. А това е нещото, което остава и след нас по един или друг начин!



Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
Автор VEnschy (DSH-lubitelka)
Публикувано02.01.07 23:31



Искренно сажелявам,няма думи които биха могли да те утешат...знам го от опит.
Ако все пак решиш драсни ми някой ред,имам едно предложение за теб :)



Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
Авторshoppy (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 18:46



skapa na tozi nomer podarqvat kolita
0889308000
dano da nameri6 priqtel





Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: shoppy]  
АвторAвa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 19:40



Благодаря на всички!! Знаех, че ще срещна разбиране, но не мисля, че мога да гледам друго куче...Дори самата мисъл за това е изключително болезнена...Благодаря още веднъж!! Дано всички малки бебчовци-кольовци да намерят добри приятели, защото породата им е прекрасна.



Тема Re: Моята Доли вече е звездичканови [re: Aвa]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано06.01.07 23:03



Здравейте!
Преди 3 години нашето любимо куче също почина навръх Коледа. Затова реших да Ви отговоря. Много тежко беше, но се опитах да си спомням всички прекрасни моменти.
Още ми липсва, но в крайна сметка приемаш, че това е част от животът. Никога няма да я забравя.
На мен ми помогна да преживея най-тежките моменти, това че си поставих цел, в преследването, на която вложих много енергия.
В последствие си взех друго куче, което също е най-прекрасното същество на света.

Искрено Ви съчуствам! И Ви желая много сила!




Тема Re: Моята Доли вече е звездичка [re: Aвa]  
Автор фъp (щракаща)
Публикувано07.01.07 13:41



Искрено съжалявам!
Аз загубих моето прекрасно куче преди почти 3 години и още ми липсва и плача когато мисля за нея. Винаги ще я обичам страшно много! И аз не исках друго куче, защото ми се струва, че би било един вид предателство. Преди три седмици обаче събрах смелост да си взема друг домашен любимец - чинчила (гризач е). Никое друго животно не може да се сравни с кучето, с никое друго животно не можеш да общуваш като с куче. Поне моето куче винаги съм вярвала, че ме разбира. Но така или иначе всяко животинче е една добра душичка, която носи много положителни емоции. Нека мине време. Със сигурност ще страдаш още и няма да забравиш твоята Доли. Но определено ти препоръчвам по-нататък да си вземеш пак домашно приятелче! Аз не посмях с друго куче. Дано ти успееш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.