Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема КАРАКАЧАНКИ  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 13:56



подарявам кученца с майка кръстоска от каракачанка.в момента куч.са на 2 седмици и пускам обявата за да си намерят дом.куч.са с мн.интересен вълчи цвят на козинката и с бяло на гърдите.при интерес пращам снимки и на майката и на малките.кърджали.0899449520.красимира тодорова



Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: krasi]  
АвторNevkata (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 19:08



tarsq malki karakachanki ,porodisti, ot edri roditeli





Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: krasi]  
АвторDani (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:23



Ако може ми пратете снимки на whale@abv.bg . Бихте ли ми дали малко повече информация за родителите на кученцата.



Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: krasi]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано10.05.07 12:58



прати ми снимки на evya@abv.bg
напиши и нещо за тях.търся куче за пазач,но нямам много опит в отглеждането.На каква възрастще трябва да го вземем евентуално.



Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: krasi]  
Автор Taня16O2 (хей ръчички, хе)
Публикувано10.05.07 13:58



Не можеш ли да качиш снимките, та да гледаме и ние?





Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: Nevkata]  
Автор bluebutterfly (непознат)
Публикувано10.05.07 17:44



знае ли някой, от каква възраст мога да давам кокали на кучето си??? То сега е на три месеца (каракачанка е ) и вече яде кокали, но ми казаха, че не било хубаво, щото още е малко. Ако имате личен опит помагайте, че е доста лакомо и скоро и мен ще изяде





Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: bluebutterfly]  
Автор Taня16O2 (хей ръчички, хе)
Публикувано11.05.07 07:33



На моето му давам кокали от 6 месечно.



[image]http://avatari.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=1182457&df=17&dflid=3[/image]

Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: bluebutterfly]  
Автор kokerka (кучкарка)
Публикувано11.05.07 08:51



Не е хубаво! Не защото е малко, а защото няма абсолютно никакъв смисъл. Кокалите НЕ са хранителни изобщо, нямат никаква стойност за кучето. Кокалите са вредни - от тях може да се получи перфорация на червата и кучето да умре без да разберете от какво. И за какво ви е изобщо да давате кокали на кучето? Само не ми излизайте с номера ама те много обичат. Кучетата и фекалии обичат да ядат, дали е полезно? А за останалите "митове" като кокали за аналните жлези изобщо нямат нужда от кокали за тези неща, аналните жлези се почистват при дефекация сами.

Животните са По-доброте приятели на човека!


Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: kokerka]  
Автор bluebutterfly (???)
Публикувано11.05.07 20:39



много ти благодаря за компетентното мнение. Спирам с кокалите, окончателно. А като съм тръгнала да питам, можеш ли да ми кажеш по колко пъти на ден да му слагам храна, щото беше преяло и се наложи да го заведа на ветеринар. Той ми каза само по два пъти да му слагам храна и да не прекалявам, но виждам, че ти доста разбираш и, ако можеш кажи си мнението.



Тема Re: КАРАКАЧАНКИнови [re: bluebutterfly]  
Автор kokerka (кучкарка)
Публикувано12.05.07 00:18



АМи лекаря правилно е казал два пъти на ден. Така е по-добре, да се разделят дажбите на две части. Сутрин един час след разходка, и вечер един час след разходка. Но това е за порастнало куче, завършило растежа си. За подрастващи е по-добре същата порция храна да се раздели на повече дажби, но да не се прекалява. Зависи обаче и каква храна даваш. Гранули е най-добре, те са най-балансираните. Останалото аз не се наемам да кажа кое как се готви, че да е достатъчно балансирано, особено за подрастващо. А за тях е много важно да се хранят правилно, защото все пак тогава се изгражда всичко и трябва да са осигурени всички нужни хранителни съставки. За грабулите си има определена дажба, съобразена с нуждите на кучето, така, че ние собствениците да не се притесняваме.

Животните са По-доброте приятели на човека!

Редактирано от kokerka на 12.05.07 00:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.