Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема търсим болонканови  
АвторLamp;S (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 16:27



Скоро погребахме нашия приятел (бяла мъжка болонка) - Боби и страшно ни липсва. Мислех си че няма да мога да приема друго куче, но галя и ми се ще да гушна всяко кученце което срещна и затова решихме да си вземем друго кученце. Много искам да глезя някого, но съм разочарована че на повечето места където звънях няма болонки. Явно не са толкова желани (или не се печели от тях).
Моля ви, ако някой в клуба може да ми помогне да си намеря мъжка бяла болонка - пишете ми. Много, много ще го обичаме.



Тема Re: търсим болонканови [re: Lamp;S]  
АвторL i S (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 18:41



Няма ли някой член на клуба с болонка???
Много ми е мъчно, Боби страшно ми липсва.





Тема Re: търсим болонка [re: L i S]  
АвторSara* (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 16:31



Az imam jenska bolonka oba4e e o6te malka i nqma ku4entsa. Osven tova (poneje i az tarsq ku4entse oba4e za bratov4edka mi) mi kazaxa 4e ima nai - mnogo obqvi za ku4entsa prez proletta i esenta (prez proletta sa pove4e). Tova e vsi4ko koeto znam. Sorry ako ne sam ti pomognala .



Тема благодаря ти Саранови [re: Sara*]  
АвторL i S (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 17:33



Незнам защо трябва да е толкова трудно намирането на едно сладко малко кученце. Да ти е живо и здраво кученцето, защото празнотата без моя Боби ми къса сърцето. Немога да вляза в релси.



Тема Re: търсим болонканови [re: Lamp;S]  
Авторkpиcи (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:30



Хеей и аз имам бяла мъжка болонка и се казва също Боби



Тема Re: търсим болонканови [re: L i S]  
Авторkpиcи (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:31



ОО0о0о и на мен Боби ще ми липсва страшно много вече е на 14 год. Твоето Боби на колко години почина






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.