Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Рибки,но какви?нови  
Автор momo9O (писана)
Публикувано06.08.06 17:43



Искам да имам аквариум,мисля да си взема някакъв от около 40 л. Какви рибки ще ми препоръчате за такъв размер аквариум? Подхододящи ли са златните(принцеси)?
какво ще ми кажате за поддръжката на водата , има ли някакви препарати , които запазват водата по-бистра, изобщо какво трябва да си купя освен аквариум и рибки?
Колко често се сменя водата?
Преди време имах гупи, не съм от най-начинаещите.

Редактирано от momo9O на 06.08.06 17:43.



Тема Re: Рибки,но какви? [re: momo9O]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано06.08.06 23:28



Златните рибки обичат мътна вода. аз бих ти препоърачл да си направиш аквариума със живородни рибки (гупи, хелери, плати, молниезии...). те са доста цветни и игриви рибки, при това издръжливи. иначе лично аз много обичам стадни рибки като неончета или лабео. те също са много ефектни и не са трудни за гледане. каквото и да решиш първо чети дали изискванията на отделните видове рибки съвпадат. след това провери дали по темперамент си отиват (лабео и златни рибки от сега ти казвам че не става, както и хелери-разкъсват им перките). и ако няма проблеми разбира се че можеш да си ги вземеш

а за да имаш и по малко неприятни емоции в началото си вземи една книжка и си започни аквариума както е описано там за да е стабилна екосистемата. ако имаш конкретни въпроси питай



Тема Re: Рибки,но какви?нови [re: momo9O]  
Автор Плъxи (великолепни)
Публикувано07.08.06 10:36



Влез в този сайт:
http://aquariumbg.com/
и там във форума ще намериш отговорите на твоите въпроси - всичко е подробно написано, само да има кой да чете


Успех!

който веднъж види с очите си красотата на природата, той не принадлежи вече на смъртта

Тема Re: Рибки,но какви?нови [re: Плъxи]  
Автор momo9O (писана)
Публикувано07.08.06 11:55



има кой да чете


мерси за линка




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.