Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема питане за питбул  
Автор ken6iro (непознат )
Публикувано29.07.06 19:48



Предлагат ми малко женско питбулче,става ли за домашно куче,което да се върти и около 4 годишната ми дъщеря,стават ли за паза4и и т.н..........???
Ако го взема не смятам да го сбивам с други кучета.Скоро ни напусна 14 годишният ни кавказец,който беше "единствен"

,така че опит с кучегледане имам.Ако можете помогнете с инфо от първа ръка за женски пит,предварително благодаря



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано29.07.06 21:49



Питай тук, хората разбират и знаят много за питовете. Успех:
http://dog.bg/f/index.php?act=ST&f=29&t=981&s=0133e0f30c3f2d3964e0c2da22a50b71



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
Автор Airin_Of_Ancelot ()
Публикувано30.07.06 23:04



имам такова куче,на година е,към хора е страшно лювеобилен и лигав,направо досадно любвеобилен,не се притеснявай аз имам 3 годишно дете в къщи и заедно си играят НО с кучета изобщо не е такъв-никой не го е учил да се бие но проявява агресия веднага щом някое го заръмжи,даже и със женски се сбива...поне моето е такова,другите незнам..



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
Автор ThePowerOfLoveМодератор (In Love)
Публикувано04.08.06 23:52



Има около 400 породи кучета по света, точно пит-була най го мразя.Преди 5 години една такава кръножадна ходеща машина за убиване нахапа далматинката ми така, че после мина месец докото й зараснат раните.
Оттогова я извеждан само с поне 2 кучета охрана, който въпреки че са мъжки, ще нападнат и женско куче, просто вече не допускам непознати кучета до нея.А пък и да неговорим колко пъти са я спасявали от бездомни и ДОМАШНИ който се хвърлят да нападат.



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
Авторilko (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 22:02



na kolko meseca e, ne e za malki detca, nashite sa golemi. Ako iskate da go prodadete -< ada_096@yahoo.com>



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
Авторpakito (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:24



Ми да ти кажа много по лесно е гледането на женско куче, аз споделям мъката ти защото и аз загубих моята 8 годишна кавказка и си взех два питбула, даже в момента имам малки ако имаш още интерес звънни 0889519652



Тема Re: питане за питбулнови [re: ken6iro]  
АвторГpинч (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 15:50



питбула е чудесен домашен любимец - много предан, любвеобвилен, гледа те в очите и ходи по теб, обожава да се гушка, да го чешат, фане ли те - ще те оближе от глава до пети ...но наистина имат проблеми с поведението към останалите животни. Не можеш да го пуснеш ей така да си играе пред блока и си иска здраво възпитание.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.